+48 578 364 251

AUGMENTACJA ŁECHTACZKI KWASEM HIALURONOWYM

Zabieg powiększania łechtaczki kwasem hialuronowym polega na wprowadzeniu niewielkich objętości kwasu hialuronowego. Uzyskany zostaje efekt delikatnego powiększenia łechtaczki, co przekłada się na jej uwrażliwienie i wzmocnienie doznań seksualnych. Zabieg trwa 15-20 minut i nie wymaga praktycznie żadnego przygotowania, a efekty utrzymują się do 6-12miesięcy.
Powiększanie łechtaczki kwasem hialuronowym służy zwiększeniu wrażliwości łechtaczki i poprawie jakości życia erotycznego. Wskazaniem do wykonania zabiegu jest zbyt mały rozmiar łechtaczki lub niedostateczne jej uwrażliwienie. Zabieg dedykowany jest każdej kobiecie, która nie jest w pełni zadowolona z jakości życia seksualnego. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu nasiękowym i polega na wprowadzeniu niewielkich objętości wypełniacza z kwasem hialuronowym pod śluzówkę łechtaczki. Po zabiegu nie jest konieczna żadna rekonwalescencja, Pacjentka może natychmiast powrócić do codziennej aktywności.

CZYM JEST OZIĘBŁOŚĆ SEKSUALNA?

Szacuje się, że problem oziębłości seksualnej oraz innych zaburzeń sfery erotycznej może dotyczyć około 25% kobiet i manifestuje się niskim popędem płciowym, a także trudnościami w osiągnięciu satysfakcji seksualnej lub całkowitą niemożnością przeżycia orgazmu. Leczenie oziębłości mechanicznej obejmuje między innymi, takie jak O-Shot lub augmentacja łechtaczki. Trudności w osiągnięciu orgazmu mogą wynikać przede wszystkim z oddziaływania przewlekłego stresu, menopauzy, zmian poporodowych, nadmiernego rozluźnienia mięśni Kegla. Niekiedy oziębłość seksualna wynika z indywidualnych predyspozycji.
Trudności z osiągnięciem orgazmu rzutują negatywnie na jakość życia seksualnego, ale nie tylko. Konsekwencją jest spadek pewności siebie, pogorszenie samopoczucia psychicznego, ponadto może dojść do pogorszenia relacji partnerskiej. Dlatego tak ważne jest przywrócenie satysfakcji z życia erotycznego.

Serdecznie polecam!

Justyna Gradek

PROCEDURA

Przed zabiegiem nakładana jest maść znieczulająca, która znacznie redukuje odczucia bólowe, a następnie podawane jest znieczulenie miejscowe. Podczas zabiegu następuje podanie kwasu hialuronowego za pomocą bardzo cienkiej igły w odpowiednie partie łechtaczki.

EFEKT

Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego powoduje powiększenie i większe napięcie łechtaczki. Dzięki temu ta najbardziej erogenna strefa kobiecego ciała staje się jeszcze bardziej wrażliwa na bodźce. Ponieważ zabieg pozwala na potęgowanie doznań podczas stosunku seksualnego, jest to jeden z możliwych sposobów leczenia oziębłości. Łechtaczka jest powiększona i bardziej napięta, lepiej ukrwiona. Efekt powiększenia łechtaczki i jej ujędrnienia zauważalny jest bezpośrednio po zabiegu. Po trzech dniach możliwy jest powrót do współżycia i wówczas doświadczyć można znacznej poprawy jakości życia seksualnego.
Efekt powiększania łechtaczki kwasem hialuronowym utrzymuje się przez około 6 do 12 miesięcy, czas utrzymywania się efektu zleży od tempa fizjologicznej degradacji kwasu hialuronowego w organizmie. Po upływie tego czasu zabieg może być powtórzony.

PRZYGOTOWANIE

Zabieg nie wymaga wielu przygotowań.

24 godziny przed zabiegiem nie spożywaj alkoholu, kofeiny i środków odurzających.

Tydzień przed zabiegiem nie zażywaj popularnych leków przeciwbólowych, gdyż rozrzedzają one krew i może to powodować większą ilość siniaczków po wkłuciach. Podobne działanie mają czosnek i cebula.

Jeżeli przyjmujesz leki z grupy NLPZ, skonsultuj się ze swoim lekarzem prowadzącym i zapytaj o możliwość odstawienia ich na dwa tygodnie przed zabiegiem. Jeżeli lekarz odmówi odstawienia leków, nie rób tego na własną rękę! Zabieg nadal można wykonać, jednak musisz się liczyć z  większą ilością siniaczków.

Na dwa tygodnie przed zabiegiem możesz zacząć przyjmować witaminę C, co wzmocni naczynia włosowate, a co za tym idzie, zredukuje powstawanie siniaczków.

REKONWALESCENCJA

Bezpośrednio po zabiegu Pacjentka może wrócić do normalnego życia. Przez 2-3 dni łechtaczka i jej okolice mogą być opuchnięte i lekko obolałe. Mogą wystąpić też siniaczki.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazania do zabiegu nie są liczne, jednak należy ich przestrzegać. Poniżej znajdziesz najważniejsze z nich.

Nosicielstwo WZW B lub WZW C.

Wirusowe zapalenie wątroby często wpływa na reakcje autoimmunologiczne. Zależne jest to głównie od etapu choroby, jak i aktywności choroby. O możliwości wykonania zabiegu z zakresu medycyny estetycznej może zadecydować tylko Twój lekarz prowadzący. Zwróć się do niego o pisemną zgodę na wykonanie zabiegu. Tylko wtedy możemy podjąć się jego wykonania.

Cukrzyca.

Zaawansowana cukrzyca jest stanem, w którym utrudnione jest gojenie ran. Leczona i kontrolowana cukrzyca nie stanowi jednak problemu. Jeżeli cierpisz na cukrzycę, poproś swojego lekarza o pisemną zgodę na wykonanie zabiegu medycyny estetycznej i przedstaw nam ją w dniu zabiegu.

Aktywna choroba nowotworowa.

Choroba nowotworowa, która wystąpiła w czasie krótszym, niż 5 lat poprzedzających zabieg.

Chemio i radioterapia.

Choroby autoimmunologiczne oprócz chorób tarczycy, bielactwa nabytego i łysienia plackowatego. Przykładowo do chorób tych należą łuszczyca, reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń, miastenia, stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne, sarkoidoza, choroba Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego.

Kuracja Izotekiem lub jego zamiennikami w odstępie nie większym niż 6 miesięcy od daty zabiegu.

Leki sterydowe oprócz leków na astmę i sterydów wziewnych przyjmowane w czasie krótszym niż miesiąc przed planowanym zabiegiem.​

Leki grzybobójcze lub antybiotyki przyjmowane w czasie krótszym niż tydzień przed zabiegiem.

Skłonność do keloidów.

Hemofilia.

Epilepsja.

Ciąża i karmienie piersią. Nie wykonujemy zabiegów dla pań w ciąży i matek karmiących, nawet za zgodą lekarza. Jeśli chodzi o dzieci, ostrożności nigdy za wiele!

Nosicielstwo wirusa HIV lub aktywna choroba AIDS.

Choroby skóry w obszarze planowanego zabiegu.​

Gorączka, infekcja wirusowa bądź bakteryjna w dniu zabiegu.

DOŚWIADCZENIE

Nasza klinika powstała w 2005 roku, co pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie. Wykonaliśmy już ponad 30.000 zabiegów. Jesteśmy również jedną z czołowych placówek szkoleniowych dla lekarzy i kosmetologów w Polsce.

JAKOŚĆ

W Princesse stosujemy wyłącznie najwyższej jakości preparaty pochodzące wprost od producentów.

BEZPIECZEŃSTWO

Posiadamy pełne zaplecze medyczne w razie wystąpienia nagłych komplikacji oraz pracują u nas lekarze z doświadczeniem nie tylko w leczeniu powikłań medycyny estetycznej, ale i w medycynie ratunkowej.

O PRINCESSE

Klinika Princesse to nowoczesna placówka medycyny estetycznej i centrum szkoleniowe. Założona została w 2005 roku. Bogate doświadczenie i ponad 30.000 wykonanych dotychczas zabiegów pozwoliło nam na wyselekcjonowanie wyłącznie najlepszych procedur i urządzeń.
W Klinice Princesse pracuje wysoko wyspecjalizowana kadra lekarska i kosmetologiczna, wciąż doskonaląca swoje umiejętności poprzez udział w seminariach i konferencjach poświęconych praktykowanym przez siebie dziedzinom w Polsce, jak i na całym świecie.
W Princesse stawiamy na naturalność i perfekcję, a także spektakularne efekty, jakie prezentują modelki i celebrytki. Wychodzimy z założenia, że zabiegi estetyczne nie mają być przebraniem, a podkreśleniem i uwydatnieniem atutów, jakie ma każdy z nas.

KONTAKT

REZERWACJA ONLINE

Recepcja:

Godziny otwarcia:

Pon-pt: 10.00-18.00
So-nie: nieczynne

 

Nasza Klinika jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych.

Adres w Krakowie:

Kraków, Stare Miasto
ul. Józefa Dietla 50/15
31-039 Kraków

Dojazd:

Tramwaje nr 18, 22, 52.

FORMULARZ KONTAKTOWY


    Polityka prywatności