+48 578 364 251

ANETA MILDIANI

Założycielka i Prezes Kliniki Princesse. W świecie estetyki od 2005 roku pomaga kobietom i mężczyznom spełniać marzenia o idealnym wyglądzie.

Absolwentka zawodowych studiów coachingu z nurtu ICF oraz niezliczonych kursów z zakresu estetyki i biznesu.

Od dziecka jej pasją była pielęgnacja urody i zdrowy styl życia. W 2005 roku ziściła swoje marzenie, otwierając klinikę medycyny estetycznej.

Każdy z zabiegów, które wprowadza do oferty, najpierw testuje na sobie, oceniając jego skuteczność. Priorytetem jest dla niej bezpieczeństwo wykonywanych w Klinice Princesse zabiegów. Starannie dobiera kadrę i dba o ciągły rozwój współpracowników.

Stara się sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom Pacjentów i sprawić, by wizyta w ekskluzywnej Klinice Princesse była doświadczeniem, które każdy Pacjent będzie pamiętać.

Prowadzi szkolenia oraz coachingi dla kadry menadżerskiej i zarządzającej w branży beauty.

Prywatnie mama, wielbicielka kotów, dobrej literatury i podróży w nieznane. Odwiedziła ponad 40 krajów, w każdym z nich spotykając kobiety, które niezależnie od narodowości łączy jedno – pragnienie bycia piękną. Za cel postanowiła sobie spełnić ich marzenia i właśnie ta misja stała się podwaliną Kliniki Princesse.

WYSTRÓJ KLINIKI

NURTY ESTETYCZNE

W Klinice Princesse działamy w dwóch nurtach estetycznych.

Pierwszy z nich jest skierowany do osób, które cenią naturalne efekty i chcą dbać o kondycję skóry w taki sposób, aby nie rzucało się w oczy, że korzystają z zabiegów medycyny estetycznej.

Drugi nurt, tzw. „Russian” stawia na widoczne, spektakularne efekty i duże zmiany. Wychodzimy z założenia, że duże usta nie muszą wyglądać karykaturalnie, jeżeli są wykonane poprawną techniką, a mocno napięta skóra nie musi dawać efektu maski. Jako jedyni w Polsce specjalizujemy się w ekstremalnych metamorfozach jednego dnia. Zaczerpnęliśmy ten sposób pracy z klinik rosyjskich, w których nasi lekarze i eksperci odbyli liczne szkolenia.

BEZPIECZEŃSTWO

Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo naszych Pacjentów. Pracują u nas lekarze specjalizujący się w leczeniu powikłań.

Posiadamy pełne zaplecze medyczne nie tylko z zakresu medycyny estetycznej, ale i ratunkowej, co jest szczególnie ważne przy
zabiegach wysokiego ryzyka, takich jak leczenie hialuronidazą powikłań po nieumiejętnym podaniu kwasu hialuronowego.

Serdecznie polecam!

Justyna Gradek

TYCH PRODUKTÓW UŻYWAMY

KONTAKT

REZERWACJA ONLINE

Recepcja:

Godziny otwarcia:

Pon-pt: 10.00-18.00
So-nie: nieczynne

 

Nasze Kliniki są przyjazne dla osób niepełnosprawnych.

Adres w Warszawie:

Warszawa, Włochy

ul. Instalatorów 10

02-237 Warszawa

Adres we Wrocławiu:

Wrocław, Krzyki

ul. Rymarska 14

53-206 Wrocław

Adres w Krakowie:

Kraków, Stare Miasto
ul. Józefa Dietla 50/15
31-039 Kraków

Dojazd:

Tramwaje nr 18, 22, 52.

FORMULARZ KONTAKTOWY


    Polityka prywatności