+48 578 364 251

ZOSTAŃ MODELKĄ NA SZKOLENIU!

Jeśli masz ukończone 18 lat i nie masz poważnych przeciwwskazań zdrowotnych, to możesz zostać modelką na szkoleniu organizowanym przez Klinikę Princesse. Jest to niepowtarzalna okazja, by wykonać zabieg w okazyjnej cenie – około 30% ceny podstawowej.

Prowadzimy szkolenia z różnych dziedzin medycyny estetycznej: powiększania ust, wolumetrii, toksyny botulinowej, osocza i fibryny bogatopłytkowych, nici liftingujących, mezoterapii czy stymulatorów tkankowych. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Zwykle informujemy o wolnych terminach dla modelek w relacjach na naszym Instagramie lub na naszej zamkniętej grupie na Facebooku tutaj. Aby zapisać się na wybrany termin, napisz do nas na jeden z komunikatorów lub na maila info@klinikaprincesse.pl albo zadzwoń pod numer +48 578 364 251

 

Poinformuj:

  • Na jaki zabieg szkoleniowy chcesz się zapisać

  • Czy masz choroby przewlekłe lub przyjmujesz jakieś leki

  • Czy miałaś podobny zabieg w przeszłości, a jeśli tak, to kiedy

  • Jeżeli będziesz kontaktować się pisemnie, załącz klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych wrażliwych dotyczacych zdrowia dla potrzeb niezbędnych do realizacji wizyty (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

FAQ DLA MODELEK

Kto wykonuje zabiegi na szkoleniu?

Zabieg wykonują kursanci pod okiem szkoleniowca.

Czy mam gwarancję udanego zabiegu?

Zabiegi szkoleniowe to doskonała okazja, by skorzystać z okazyjnej ceny. Zawsze jednak jest ryzyko, że zabieg nie da tak dobrych rezultatów, jak zabieg regularny. Szkoleniowiec cały czas czuwa nad pracą kursanta, a w razie potrzeby poprawia błędy, o ile to możliwe.

Czy muszę wyrazić zgodę na publikację zdjęć w Internecie?

Tak, korzystając z zabiegu szkoleniowego w okazyjnej cenie, wyrażenie zgody na publikację zdjęć jest obligatoryjne. Zdjęcia mogą zostać opublikowane w mediach społecznościowych i na stronie internetowej zarówno Kliniki Princesse, jak i kursanta. Jeżeli z jakichś powodów będziesz chciała cofnąć zgodę na publikację, jest to możliwe, jednak będziesz musiała pokryć różnicę w cenie pomiędzy zabiegiem szkoleniowym, a regularnym.

Czy jeśli w przeszłości poddawałam się zabiegom estetycznym, to mogę zostać modelką szkoleniową?"

Nie selekcjonujemy modelek pod względem tego, czy miały już jakiś zabieg. Istotny jest jedynie zalecany odstęp między zabiegami ze względów zdrowotnych, dlatego poinformuj nas, co i kiedy miałaś wykonywane.

Czym powinna cechować się dobra modelka?

Jeżeli chcesz skorzystać z zabiegu szkoleniowego w okazyjnej cenie, musisz zdawać sobie sprawę, że procedura zostanie wykonana przez osobę uczącą się. W związku z tym wszystko może przebiegać wolniej, a samo wykonanie może być bardziej bolesne. Modelka powinna więć cechować się cierpliwością i wysokim progiem bólu. Również, jeśli jesteś osobą, która panicznie boi się igieł, itp., zdecyduj się raczej na regularny zabieg. Podczas zabiegu kursant musi pracować w bezstresowej atmosferze, aby rezultat był jak najbardziej zadowalający. Jeżeli posiadasz jakiś duży defekt, wykraczający poza standard, na przykład dużą asymetrię ust, czy źle wykonany poprzedni zabieg, który chcesz skorygować, zdecyduj się na zabieg regularny. Podczas szkoleń wykonywane są procedury estetyczne, a nie naprawcze czy rekonstrukcyjne. Ponadto, kursant może nie mieć dostatecznych umiejętności, by sprostać Twoim problemom.

Czy w razie wystąpienia powikłań otrzymam pomoc?

Każdy zabieg estetyczny niesie ze sobą ryzyko powikłań. W razie wystąpienia powikłań okołozabiegowych lub pozabiegowych, modelka zostaje objęta bezpłatną opieką, tak samo jak osoby korzystające z zabiegów regularnych.

Serdecznie polecam!

Justyna Gradek

TYCH PRODUKTÓW UŻYWAMY

KONTAKT

REZERWACJA ONLINE

Recepcja:

Godziny otwarcia:

Pon-pt: 10.00-18.00
So-nie: nieczynne

 

Nasze Kliniki są przyjazne dla osób niepełnosprawnych.

Adres w Warszawie:

Warszawa, Włochy

ul. Instalatorów 10

02-237 Warszawa

Adres we Wrocławiu:

Wrocław, Krzyki

ul. Rymarska 14

53-206 Wrocław

Adres w Krakowie:

Kraków, Stare Miasto
ul. Józefa Dietla 50/15
31-039 Kraków

Dojazd:

Tramwaje nr 18, 22, 52.

FORMULARZ KONTAKTOWY


    Polityka prywatności