+48 578 364 251

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

Makijaż permanentny powiek jest idealnym zabiegiem dla osób, które kochają kreski, codziennie je malują, lub dla tych, które chcą jedynie podkreślić swoje spojrzenie. Kreski na powiekach są bardzo kobiece, wygodne i praktyczne, lecz nie każda kobieta potrafi je namalować. Łatwo też ulegają rozmazaniu. Dlatego warto wykonać je metodą mikropigmentacji. Makijaż permanentny oczu to też idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem lub chcących po prostu zaoszczędzić czas i wyglądać pięknie bez codziennego malowania.
Można wybrać miękką kreskę w linii rzęs, która sprawi że rzęsy będą wydawały się grubsze i bardziej gęste lub grubszą kreskę dekoracyjną albo w wersji ombre.

W Klinice Princesse wykonujemy również cienie na powiece, kreskę na linii wodnej oraz pigmentację kresek również w kąciku oka. Są to zabiegi wymagające mistrzowskich umiejętności i ogromnego doświadczenia.

Na konsultacji analizujemy naturalny kształt, predyspozycje i rysy twarzy oraz wykonujemy analizę kolorystyczną dobierając najlepszy do typu urody kolor pigmentu. Dzięki temu każdy makijaż jest indywidualnie dopasowany i spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających osób.

METODY MAKIJAŻU PERMANENTNEGO OCZU

1

KRESKA GÓRNA ZAGĘSZCZAJĄCA

Dla osób chcących delikatnego, naturalnego efektu godne polecenia są cieniutkie linie zagęszczające rzęsy w odcieniu grafitu lub gorzkiej czekolady. Dzięki temu spojrzenie staje się wyraziste, a oko wciąż wygląda naturalnie.

2

KRESKA GÓRNA DEKORACYJNA KLASYCZNA LUB OMBRE

Dla osób zdecydowanych na grubszą kreskę istnieje cała gama kształtów, które mogą optycznie powiększyć oko, unieść jego kąciki, odmłodzić lub nadać oku azjatycki charakter. Kreski na oczach dodają tajemniczości i zmysłowości każdej kobiecie.

3

CIENIE KOLOROWE NA POWIECE

Cienie mogą być w dowolnym kolorze lub nawet w kilku odcieniach. Można też jedynie rozświetlić powiekę jasnym pigmentem, co doda spojrzeniu świeżości i młodzieńczego blasku. Klinika Princesse to pierwsze miejsce w Polsce, w którym ten zabieg jest wykonywany.

4

KRESKA DOLNA

Kreska na dolnej powiece może być delikatna i subtelna lub wyraźna i mocna. Jest również możliwość wykonania jej lekko rozcieniowanej. Stanowi idealne podkreślenie oka. Zalecana jest osobom, które chcą na co dzień zrezygnować z malowania.

5

SMOKEY EYE

Idealny zabieg dla osób, które lubią mocny makijaż na co dzień. Smokey Eye pasuje na każdą okazję i jest bardzo eleganckim wariantem makijażu permanentnego. Wygląda bardzo uwodzicielsko. Polega na wykonaniu dolnej i górnej kreski oraz cieniowania.

6

KRESKA NA LINII WODNEJ

Makijaż ten może być w białym, cielistym lub czarnym kolorze. Jasny optycznie otworzy oko, a czarny nada mu aury tajemniczości. Kreska na linii wodnej często wymaga aż 3 zabiegów, więc w cenę tej pigmentacji wliczone są 3 wizyty w gabinecie.

EFEKTY GALERIA PO ZABIEGU

Serdecznie polecam!

Justyna Gradek

INFORMACJE O MAKIJAŻU
PERMANENTNYM OCZU

Kreski na powiekach można wykonać kilkoma technikami. Ważne jednak, by kreska nie była przeciągnięta poprzez załamanie powieki, gdyż skutkuje to bardzo nieestetycznym rezultatem. Daje nam to pewne ograniczenia związane z możliwym wyborem kształtu. Przed rozpoczęciem pigmentacji wykonamy rysunek wstępny i makijaż zaczniemy dopiero, gdy go zaakceptujesz.

Kreski to najdłużej utrzymujący się rodzaj makijażu permanentnego, nierzadko zostają nawet na pięć lat! Dlatego wybierając kształt musimy przewidzieć sposób starzenia się skóry i opadania powiek. Jest to ważne, by zapobiec brzydkim zniekształceniom w przyszłości.

Do pigmentacji kresek możemy użyć różnych barw, od czerni, przez grafity, po brązy. Aby zapobiec wybarwianiu się z czasem czarnych kresek do zieleni lub niebieskiego, zawsze dodajemy do czerni kilka kropli ocieplającego pigmentu.

Panie często obawiają się bólu przy pigmentacji powiek. Prawda jest taka, że jest to zabieg bardziej nieprzyjemny ze względu na bliskość oka i odruchowe zaciskanie powieki lub łzawienie, niż bolesny. Powieka nie jest miejscem szczególnie wrażliwym na ból. Nie musisz też bać się, że igła przypadkowo trafi w Twoje oko, zabieg jest wykonywany bardzo precyzyjnie, a igła jest dość daleko od gałki ocznej, więc nawet jeśli przypadkowo ruszysz się, czy mrugniesz okiem, to nie ma możliwości jego uszkodzenia.

Przed mikropigmentacją powiek koniecznie najpóźniej 2-3 dni wcześniej ściągnij sztuczne rzęsy. Jeżeli w dniu zabiegu pojawisz się z rzęsami, wykonanie makijażu nie będzie możliwe.

Przed zabiegiem pigmentacji powiek odstaw odżywki do rzęs, najlepiej 3 miesiące wcześniej, a najpóźniej miesiąc przed zabiegiem. Odżywki zwiększają ukrwienie, a co za tym idzie zmniejszają przyjmowanie się pigmentu i zwiększają ryzyko rozlania tuszu pod skórą, które usunąć można jedynie serią zabiegów laserowych.

Kreski na powiekach są możliwe do usunięcia tak samo, jak każdy inny makijaż permanentny – za pomocą removera lub lasera. Przy usuwaniu laserowym na gałkę oczną bezboleśnie nakładana jest specjalna soczewka chroniąca wzrok przed uszkodzeniem.

Zabieg odbywa się w znieczuleniu i trwa od 30 do 90 minut w zależności od uwarunkowań skóry i wybranej techniki.

PRZED ZABIEGIEM MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Jeżeli posiadasz w miejscu planowanej pigmentacji stary makijaż permanentny koniecznie powiedz nam o tym podczas rezerwacji. Być może będzie konieczne usuwanie laserowe przed ponownym zapigmentowaniem. Zaprosimy Cię na konsultację osobistą lub online w celu ustalenia możliwości wykonania zabiegu. Jeżeli nie poinformujesz nas o tym, możesz spotkać się z odmową wykonania zabiegu po przyjściu na wizytę.

Nie każda technika jest dobra dla każdej skóry i typu urody, dlatego ostateczną decyzję co do wyboru metody pigmentacji podejmujemy na konsultacji przedzabiegowej. Nie warto „na siłę” upierać się przy jakiejś metodzie, tylko dlatego, że spodobała Ci się ona u innej osoby. Doświadczona linergistka potrafi ocenić, co będzie wyglądało u Ciebie estetycznie i wydobędzie Twoje piękno.

Makijaż permanentny to nie makijaż wieczorowy. Nie stosujemy więc w nim krzykliwych kolorów na ustach lub nie robimy bardzo ciemnych brwi. Mikropigmentacja ma podkreślać naturę, sprawiać, że wstając rano wygląda się świeżo i ładnie, tuszować drobne niedoskonałości, ale jej celem nie jest zastąpienie makijażu klasycznego.

Prawidłowo wykonany makijaż permanentny to nie tatuaż. Makijaż ust i brwi powinien się utrzymywać 2-3 lata, powiek do 5 lat. Jeżeli makijaż utrzymuje się dłużej, to jest tatuażem i świadczy o nieprofesjonalnym wykonaniu. Z biegiem lat zmieniają się trendy w makijażu, zmienia się też nasza twarz, starzejemy się, skóra opada. Makijaż, który utrzymywałby się zbyt długo, zacząłby się odkształcać razem ze starzejącą się skórą. Nigdy nie daj się namówić na supertrwałe makijaże, w świecie profesjonalnego makijażu permanentnego są one niedopuszczalne.

Nie musisz obawiać się bólu podczas zabiegu. Przed zabiegiem, a także w jego trakcie, zostanie zastosowane silne znieczulenie.

Nie przyjmuj popularnych leków przeciwbólowych dostępnych bez recepty na 2 tygodnie przed planowanym zabiegiem, unikaj jedzenia cebuli i czosnku w dużej ilości, by nie doprowadzić do nadmiernego rozrzedzenia krwi, które nie sprzyja pigmentacji.

Jeżeli przyjmujesz leki z grupy NLPZ lub rozrzedzające krew, skonsultuj się z lekarzem i zapytaj o możliwość odstawienia ich na dwa tygodnie przed zabiegiem. Jeżeli lekarz odmówi odstawienia leków, nie rób tego na własną rękę! Zabieg nadal można wykonać, jednak musisz się liczyć z tym, że mogą być konieczne dodatkowe korekty. W cenie zabiegu zawsze jest obowiązkowa korekta wykonywana po około 5 tygodniach. Dodatkowe korekty są płatne w kwocie 200 zł. Zwykle nie ma konieczności ich wykonania, nawet przy przyjmowaniu leków przeciwzakrzepowych, ale musisz brać pod uwagę, że do uzyskania idealnego efektu może być to konieczne.

Nie opalaj się na co najmniej tydzień przed zabiegiem.

Korekta makijażu po 4-6 tygodniach jest konieczna, nawet jeśli wydaje Ci się, że nie ma takiej potrzeby. Sprzyja to trwałości makijażu i prawidłowemu jego wybarwianiu w przyszłości.

JAK PIELĘGNOWAĆ ŚWIEŻY
MAKIJAŻ PERMANENTNY?

Mikropigmentacja to delikatny, aczkolwiek inwazyjny dla skóry zabieg, który powoduje pewne skutki uboczne. Opuchlizna i zaczerwienienie w miejscu zabiegu są normalne. Pamiętaj, że zdjęcia świeżych makijaży, które oglądasz w Internecie, są zwykle robione w profesjonalnym oświetleniu, a wszelkie zaczerwienienia są tuszowane za pomocą korektora. Opuchlizna zazwyczaj największa jest na drugi dzień, zwłaszcza na powiekach i ustach. Może też być nierównomierna, a makijaż może wydawać Ci się asymetryczny. Nie ma powodów do niepokoju, jest to stan fizjologiczny, który minie w ciągu kilku dni. Możesz też odczuwać lekkie swędzenie związane z procesem gojenia, które utrzyma się do 10 dni. Pamiętaj, że nie możesz się wtedy drapać.

Po zabiegu makijaż wydaje się ciemny i przerysowany. To normalne. Po zagojeniu będzie od 30 do 50% jaśniejszy.

Przez pierwszy dzień nie wolno mocno moczyć makijażu permanentnego, ani niczym go smarować. Do 3 dnia należy dwa razy dziennie przemywać makijaż nasączonym wodą wacikiem w kierunku zarówno z włosem, jak i pod włos. Nie należy polewać obszaru pigmentacji bieżącą wodą, ani używać jakichkolwiek detergentów. Przemywając, należy bardzo uważać, by nie zerwać tworzącego się strupka, co mogłoby zniszczyć efekt pigmentacji. Pomaga to usuwać osocze, które pojawia się na powierzchni pigmentowanego obszaru. Może mieć ono zabarwienie od przeźroczystego, poprzez czerwone aż do lekko żółtego.

Od 3-4 dnia makijaż należy 3 razy dziennie smarować bardzo cienką warstwą maści otrzymanej w gabinecie. Smarowanie należy kontynuować aż do całkowitego zejścia strupków.

W trakcie całego procesu gojenia nie wolno odrywać formujących się strupków, ponieważ może to doprowadzić do zniszczenia makijażu, a nawet do powstawania blizn. W trakcie gojenia nie wolno też w miejscu pigmentacji stosować klasycznych kosmetyków do makijażu, takich jak fluidy, pudry, kredki czy szminki.

Do 10 dni od pigmentacji należy unikać sauny i basenu, a także starać się spać na plecach, by przypadkowo nie zedrzeć formujących się strupków.

Do 30 dni od pigmentacji nie należy się opalać.

JAK GOI SIĘ MAKIJAŻ
PERMANENTNY?

Makijaż permanentny goi się około 7-10 dni.

Po wykonaniu makijaż ma ciemną, intensywną barwę. Nie należy bać się tego efektu. Po zagojeniu makijaż będzie od 30 do 50% jaśniejszy.

W pierwszy, a szczególnie też w drugi i trzeci dzień miejsce pigmentacji może być opuchnięte (nawet znacznie, jeśli chodzi o powieki lub usta) i zaczerwienione. Jest to normalne i zależy głównie od naturalnych predyspozycji Twojego organizmu. Opuchlizna stopniowo schodzi do tygodnia.

W pierwszy dzień, a czasem także w drugi, z obszaru pigmentacji sączy się osocze. W kolejnych dniach zaczyna formować się delikatny strupek. Po pewnym czasie strupek zaczyna partiami schodzić. To bardzo ważne, aby go samodzielnie nie odrywać, bo można w ten sposób zniszczyć efekt makijażu! Schodząc, strupek ujawnia gotowy, jasniejszy makijaż, który się pod nim znajduje.

Makijaż po zejściu strupka może być nieco za jasny, czasami w zbyt ciepłej lub zimnej tonacji. Nie jest to powód do niepokoju. W kolejnych 28 dniach pigment będzie stabilizował się w skórze, by po tym okresie ujawnić swój ostateczny kolor.

Po około 4-6 tygodniach czeka Cię dopigmentowanie. To ważne, by na nie przyjść. Makijaż może wydawać Ci się ładny, jednak tylko profesjonalna linergistka może ocenić, czy należy niektóre miejsca dopigmentować, tak by makijaż utrzymywał się długo i schodził równomiernie. Normalnym stanem przed dopigmentowaniem jest również nierównomierny rozkład koloru i braki pigmentu w niektórych miejscach. W trakcie podstawowego zabiegu nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak zareaguje skóra, dlatego pracujemy dość delikatnie. Dopigmentowanie służy pokryciu ewentualnych braków i wyrównaniu koloru. 

CO JEST PODSTAWĄ
DO NIEPOKOJU?

Niektóre objawy mogą świadczyć o powikłaniach. Jeżeli w ciągu kilku dni od zabiegu zauważysz którykolwiek z tych, które zostały wymienione poniżej, niezwłocznie nas o tym poinformuj, wykonamy konsultację na miejscu lub online. Pamiętaj, że nie ma powodu do paniki, poniższe objawy mogą, ale nie muszą świadczyć o wystąpieniu powikłania. Oceni to profesjonalna linergistka i pokieruje dalszymi krokami.

Do niepokojących stanów należą:

 

  • Żółta, ropna wydzielina z obszaru poddanego pigmentacji.

 

  • Duża opuchlizna utrzymująca się dłużej niż 7 dni.

 

  • Krostki lub pęcherzyki dookoła miejsca pigmentacji.

JAK ZMIENIA SIĘ MAKIJAŻ
PERMANENTNY?

Makijaż permanentny zmienia się z biegiem czasu. W zależności od obszaru pigmentacji pierwotny wygląd utrzymuje się od 1,5 roku do 3 lat.

Aby Twój makijaż zachował pierwotną barwę jak najdłużej, unikaj opalania i peelinigów w miejscu poddanym pigmentacji.

Makijaż blednąc, może zmieniać swój odcień i kolor. Jest to proces zupełnie normalny i nie wynika z błędnie dobranego pigmentu. Dzieje się tak dlatego, że nasz naskórek ma swoisty odcień. Im mniej pigmentu pod nim, tym mocniej kolor skóry miesza się z kolorem makijażu.

W przypadku brwi, brąz może stawać się różowawy bądź łososiowy, natomiast grafit lubi przybierać oliwkową barwę. Czarne kreski na oczach mogą być lekko granatowe. Oczywiście makijaż może zachowywać pierwotną barwę aż do momentu całkowitego zniknięcia, natomiast nigdy nie możemy przewidzieć tego przed zabiegiem.

Aby makijaż zawsze był piękny, nasycony kolorem i świeży, należy wykonywać jego odświeżenie co roku do dwóch lat. Jeżeli makijaż został wykonany u nas, takie odświeżenie w czasie do 2 lat od pierwszej pigmentacji to koszt jedynie 50% ceny zabiegu! Warunkiem jest dopigmentowanie odbyte w czasie do 3 miesięcy od podstawowego zabiegu.

Jeżeli upłynie wiele lat, rysy twarzy mogą się zmienić, a struktura skóry pogorszyć. Może to doprowadzić do zniekształcenia makijażu. Dlatego też w Klinice Princesse zawsze staramy się przewidzieć sposób starzenia się skóry i tak dobrać kształt makijażu, by po latach wyglądał korzystnie.

Niestety często zgłaszają się do nas osoby, które miały wykonany makijaż 10-20 lat temu i który wciąż się trzyma na ich twarzach, mimo upływu czasu. Wykonanie takiego makijażu jest błędem w sztuce – jest to tatuaż, a nie mikropigmentacja. Co można w takiej sytuacji zrobić? Do dyspozycji są różne metody kamuflażu, a w skrajnych przypadkach usuwanie laserowe.

ZALETY MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

TRWAŁOŚĆ

Makijaż permanentny nigdy Cię nie zawiedzie. Nie rozmażą go deszcz, pot ani łzy. Jego efekty mogą utrzymywać się nawet kilka lat, jeśli będziesz go właściwie pielęgnować. Czy można chcieć więcej?

WYGODA

Makijaż permanentny pomoże Ci zaoszczędzić czas, jaki codziennie przeznaczasz na przygotowanie do wyjścia z domu. A w ciągu dnia nie będziesz musiała wykonywać żadnych poprawek!

PEWNOŚĆ

Zaufaj specjalistom! Wybierając Princesse, otrzymasz piękny makijaż spełniający najwyższe standardy estetyki i jakości potwierdzone wieloletnim doświadczeniem i setkami opinii Klientek!

PRZECIWWSKAZANIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

PRZECIWWSKAZANIA
WZGLĘDNE

Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych lub NLPZ.

Leki z tej grupy rozrzedzają krew, co może powodować zwiększone krwawienie podczas zabiegu, a co za tym idzie, dużo słabsze osadzanie się pigmentu. Jeżeli przyjmujesz wyżej wymienione leki, skonsultuj się z lekarzem i zapytaj o możliwość odstawienia ich na dwa tygodnie przed zabiegiem. Jeżeli lekarz odmówi odstawienia leków, nie rób tego na własną rękę! Zabieg nadal można wykonać, jednak musisz się liczyć z tym, że mogą być konieczne dodatkowe korekty. W cenie zabiegu zawsze jest obowiązkowa korekta wykonywana po około 5 tygodniach. Dodatkowe korekty są płatne w kwocie 200 zł. Zwykle nie ma konieczności ich wykonania, nawet przy przyjmowaniu leków przeciwzakrzepowych, ale musisz brać pod uwagę, że do uzyskania idealnego efektu może być to konieczne.

 

Nadczynność tarczycy.

Nie jest to właściwie przeciwwskazaniem, ale musisz się liczyć z tym, że nadczynność tarczycy może powodować dużo szybsze znikanie makijażu permanentnego.

 

Nosicielstwo wirusa opryszczki.

Jeżeli od czasu do czasu zdarza Ci się opryszczka wargowa, oznacza to, że jesteś nosicielką jej wirusa. Może to być problematyczne przy pigmentacji ust. Dlatego, jeżeli kiedykolwiek wystąpiła u Ciebie opryszczka, zwróć się do swojego lekarza z prośbą o receptę na lek przeciwwirusowy, np. Heviran i przyjmuj go 3 dni przed i 5 dni po zabiegu.

 

Nosicielstwo WZW B lub WZW C.

Wirusowe zapalenie wątroby często wpływa na reakcje autoimmunologiczne. Zależne jest to głównie od etapu, jak i aktywności choroby. O możliwości pigmentacji może zadecydować tylko Twój lekarz prowadzący. Zwróć się do niego o pisemną zgodę na wykonanie zabiegu. Tylko wtedy możemy podjąć się wykonania makijażu.

 

Cukrzyca.

Zaawansowana cukrzyca jest stanem, w którym utrudnione jest gojenie ran. Leczona i kontrolowana cukrzyca nie stanowi jednak problemu. Jeżeli cierpisz na cukrzycę, poproś swojego lekarza o pisemną zgodę na wykonanie makijażu permanentnego i przedstaw nam ją w dniu zabiegu.

 

Alergia na lidokainę.

Lidokaina to środek znieczulający, który stosujemy w celu zniesienia Twojego dyskomfortu w trakcie zabiegu. Jeżeli masz na nią uczulenie, zabieg można wykonać bez znieczulenia. Odczuwany dyskomfort jest wówczas podobny do odczucia przy tatuażu, ale jest słabszy. Lidokaina uczula bardzo rzadko, jeżeli miałaś w przeszłości znieczulenie dentystyczne i nie wystąpiły u Ciebie objawy alergiczne, to znaczy, że prawdopodobnie nie masz uczulenia na lidokainę!

PRZECIWWSKAZANIA
BEZWZGLĘDNE

Aktywna choroba nowotworowa.

Choroba nowotworowa, która wystąpiła w czasie krótszym, niż 5 lat poprzedzających zabieg.

Chemio i radioterapia.

Choroby autoimmunologiczne oprócz chorób tarczycy, bielactwa nabytego i łysienia plackowatego. Przykładowo do chorób tych należą łuszczyca, reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń, miastenia, stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne, sarkoidoza, choroba Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego.

Kuracja Izotekiem lub jego zamiennikami w odstępie nie większym niż 6 miesięcy od daty zabiegu.

Leki sterydowe oprócz leków na astmę i sterydów wziewnych przyjmowane w czasie krótszym niż miesiąc przed planowanym zabiegiem.

Preparaty żelaza w dużej dawce przyjmowane w czasie krótszym niż miesiąc przed planowanym zabiegiem.

Leki grzybobójcze lub antybiotyki przyjmowane w czasie krótszym niż tydzień przed zabiegiem.

Skłonność do keloidów.

Hemofilia.

Epilepsja.

Ciąża i karmienie piersią. Nie wykonujemy zabiegów dla pań w ciąży i matek karmiących, nawet za zgodą lekarza. Jeśli chodzi o dzieci, ostrożności nigdy za wiele!

Nosicielstwo wirusa HIV lub aktywna choroba AIDS.

Choroby skóry w obszarze planowanej pigmentacji.

Kremy i preparaty z retinoidami nakładane na skórę w obszarze planowanej pigmentacji w czasie krótszym niż miesiąc przed zabiegiem.

Świerze blizny w miejscu planowanej pigmentacji.

Przy pigmentacji powiek – jaskra, zaćma, choroby powieki, spojówki lub rogówki, sztuczne rzęsy w dniu zabiegu, chirurgiczna korekta powiek w czasie krótszym niż 6 miesięcy poprzedzających zabieg mikropigmentacji, stosowanie odżywki do rzęs w czasie krótszym niż miesiąc od zabiegu.

Odżywki do rzęs znacznie zwiększają ukrwienie powiek, co skutkuje zwiększonym krwawieniem, słabszym osadzaniem się pigmentu i dużym dyskomfortem podczas zabiegu, a przede wszystkim ryzykiem migracji pigmentu.

Przy pigmentacji ust – aktywna opryszczka wargowa w dniu zabiegu, ostrzykiwanie ust kwasem hialuronowym w czasie krótszym niż miesiąc przed planowanym zabiegiem.

Przy pigmentacji brwi – ostrzykiwanie botoksem czoła lub okolic oczu w czasie krótszym niż dwa tygodnie od planowanego zabiegu, lifting górnej części twarzy w czasie krótszym niż 6 miesięcy poprzedzających zabieg.

Gorączka, infekcja wirusowa bądź bakteryjna w dniu zabiegu.

Alergia na pigmenty do makijażu permanentnego.

ZALETY WIZYTY W PRINCESSE®

DOŚWIADCZENIE

Nasza klinika powstała w 2005 roku, co pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie. Wykonaliśmy już ponad 30.000 zabiegów. Jesteśmy również jedną z czołowych placówek szkoleniowych dla lekarzy i kosmetologów w Polsce.

JAKOŚĆ

W Princesse® stosujemy wyłącznie najwyższej jakości preparaty pochodzące wprost od producentów i certyfikowane, atestowane urzadzenia.

BEZPIECZEŃSTWO

Posiadamy pełne zaplecze medyczne w razie wystąpienia nagłych komplikacji oraz pracują u nas lekarze z doświadczeniem nie tylko w leczeniu powikłań medycyny estetycznej, ale i w medycynie ratunkowej.

O PRINCESSE®

Klinika Princesse® to nowoczesna placówka medycyny estetycznej i centrum szkoleniowe. Założona została w 2005 roku. Bogate doświadczenie i ponad 30.000 wykonanych dotychczas zabiegów pozwoliło nam na wyselekcjonowanie wyłącznie najlepszych procedur i urządzeń.
W Klinice Princesse® pracuje wysoko wyspecjalizowana kadra lekarska i kosmetologiczna, wciąż doskonaląca swoje umiejętności poprzez udział w seminariach i konferencjach poświęconych praktykowanym przez siebie dziedzinom w Polsce, jak i na całym świecie.
W Princesse® stawiamy na naturalność i perfekcję, a także spektakularne efekty, jakie prezentują modelki i celebrytki. Wychodzimy z założenia, że zabiegi estetyczne nie mają być przebraniem, a podkreśleniem i uwydatnieniem atutów, jakie ma każdy z nas.

KONTAKT

REZERWACJA ONLINE

Recepcja:

Godziny otwarcia:

Pon-pt: 10.00-18.00
So-nie: nieczynne

 

Nasza Klinika jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych.

Adres w Krakowie:

Kraków, Stare Miasto
ul. Józefa Dietla 50/15
31-039 Kraków

Dojazd:

Tramwaje nr 18, 22, 52.

FORMULARZ KONTAKTOWY


    Polityka prywatności