+48 578 364 251

LIPOLIZA INIEKCYJNA LIPO LAX

Lipoliza iniekcyjna Lipo Lax to zabieg wykonywany w celu miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. Zabieg ten polega na ostrzykiwaniu wybranych obszarów ciała preparatem ułatwiającym likwidację depozytów tłuszczu. Preparat powoduje dezintegrację błon komórkowych adipocytów (komórek tłuszczowych) i lokalne zmniejszenie depozytów tkanki tłuszczowej. Uwolnione z tkanki tłuszczowej kwasy tłuszczowe usuwane są w procesach metabolicznych organizmu. W zabiegu Lipo Lax wykorzystywany jest preparat zwierający fosfatydylocholinę o działaniu lipolitycznym oraz L-karnitynę nasilającą jej działanie. Ponadto skład preparatu wzbogacony jest o kompleks związków zagęszczających i napinających skórę, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie kompleksowego modelowania sylwetki. Zabieg trwa zaledwie 20-30 minut i polega na ostrzykiwaniu wybranych okolic ciała profesjonalnym preparatem. Zabieg lipolizy iniekcyjnej przeprowadzany jest w celu zredukowania tkanki tłuszczowej w lokalizacjach takich jak podbródek, plecy, brzuch, pośladki, uda, biodra i okolica kolan. Zabieg ten wykorzystywany może być także w terapii tłuszczaków.

JAKIE EFEKTY MOŻNA OSIĄGNĄĆ?

Lipoliza iniekcyjna Lipo Lax pozwala na zredukowanie miejscowych depozytów tkanki tłuszczowej, nie jest to natomiast metoda na kompleksowe odchudzanie całego ciała. Ostrzykiwanie wybranych partii twarzy pozwala m. in. na wymodelowanie i wyszczuplenie podwójnego podbródka i zlikwidowanie wiotkości w tej partii. To jeden z najskuteczniejszych zabiegów na podbródek. Zabieg pozwala ponadto uzyskać efekt liftingu części żuchwowej twarzy, a także zredukować widoczność „chomików”.
Lipoliza iniekcyjna pozwala na wyszczuplenie i wymodelowanie wielu partii ciała. Preparat może być wstrzykiwany w okolice brzucha i boczków, pleców czy pośladków, czyli tych partii, które są szczególnie oporne na odchudzanie. Zabieg pozwala także na wymodelowanie bioder, wewnętrznych partii ud czy okolicy nad kolanami. Są to obszary źle poddające się procesowi odchudzania i mogące wpływać negatywnie na wygląd całej sylwetki. Lipoliza Lipo Lax działa nie tylko wyszczuplająco, ale jednocześnie ujędrnia skórę w okolicy poddawanej zabiegowi. Oznacza to, że uzyskać można nienaganny efekt ujędrnienia i wymodelowania wybranych okolic. Ma to szczególne znaczenie w okolicy ramion, wewnętrznych powierzchni ud czy okolicy nadkolanowej, gdyż tutaj skóra ma tendencję do wiotczenia. Samo usunięcie depozytów tkanki tłuszczowej może przyczynić się do tego, że wiotkość skóry będzie jeszcze bardziej widoczna. Wykonanie lipolizy preparatem Lipo Lax, który wygładza i napina skórę, umożliwia nie tylko odchudzenie danych partii ciała, ale także jej odmłodzenie i perfekcyjne wymodelowanie.
Aby uzyskać zauważalne efekty wyszczuplające, zazwyczaj wystarczy wykonanie trzech zabiegów, które powtarzane są co 14-21 dni. Niekiedy konieczne jest zwiększenie liczby zabiegów do 5-10. Możliwe jest zredukowanie obwodu danej partii ciała nawet o kilka centymetrów. Dodatkową korzyścią jest poprawa kondycji skóry – jej ujędrnienie i zagęszczenie. Powtórzenie serii zabiegów pozwala na podtrzymanie spektakularnych efektów, dzięki czemu sylwetka znacznie dłużej wygląda nienagannie.

GALERIA PRZED I PO

Serdecznie polecam!

Justyna Gradek

PREPARAT LIPO LAX

Lipo Lax to kompleks związków aktywnych umożliwiających miejscowe usuwanie tłuszczu. Preparat Lipo Lax + przeznaczony jest do ostrzykiwania wybranych okolic ciała i twarzy. Rozpuszczanie tłuszczu możliwe jest dzięki wykorzystaniu takich związków pobudzających lipolizę, czyli rozpad komórek tłuszczowych i spalanie uwolnionego tłuszczu jak fosfatydylocholina,  -karnityna oraz dezoksycholan sodu. Dezoksycholan sodu prowadzi do rozpadu błon komórkowych adipocytów, dzięki czemu możliwe jest uwolnienie depozytów kwasów tłuszczowych. Z kolei fosfatydylocholina aktywuje proces rozpadu trójglicerydów, a jednocześnie hamuje wiązanie powstałych wolnych kwasów tłuszczowych i ich ponowne przekształcanie w trójglicerydy. To dlatego kombinacja fosfatydylocholiny i dezoksycholanu sodu jest tak skuteczna w walce z depozytami tkanki tłuszczowej.
Preparat Lipo Lax VL jest wzbogacony o odmładzający kompleks peptydowy, pozwalający na osiągnięcie natychmiastowego efektu ujędrnienia skóry, co w połączeniu z utratą depozytów tłuszczu umożliwia skuteczne modelowanie sylwetki. Na szczególną uwagę zasługuje acetyl-heksapeptyd-8 o działaniu analogicznym do toksyny botulinowej, dzięki czemu związek ten silnie wygładza i napina skórę. Z kolei palmitoylopentapeptyd-4 i palmitoilowy tetrapeptyd-7 pobudzają syntezę włókien elastynowych, niezwykle skutecznie wspomagając procesy regeneracyjne. Lipo Lax jest preparatem najwyższej jakości, przebadanym klinicznie. Wszystkie składniki Lipo Lax to substancje czynne o najwyższym stopniu czystości. Produkt poddawany jest dwukrotnej sterylizacji.

PROCEDURA

Podczas konsultacji omawiany jest oczekiwany efekt, a następnie dobierany jest najlepszy sposób podania preparatu oraz ustalana jest orientacyjna liczna wymaganych zabiegów. W trakcie zabiegu preparat Lipo Lax wstrzykiwany jest bezpośrednio do tkanki tłuszczowej.  Dzięki znieczuleniu odczuć można jedynie lekki dyskomfort.

EFEKT

Najistotniejszą zaletą lipolizy iniekcyjnej jest jej skuteczność oraz mała inwazyjność. Efektem serii zaledwie 2-3 zabiegów jest utrata do kilku centymetrów w obwodzie miejsca poddanego zabiegowi. Brak konieczności znieczulenia poza maścią znieczulającą oraz bezpieczeństwo i całkowicie nieinwazyjne modelowanie sylwetki stawiają zabieg lipolizy iniekcyjnej w czołówce zabiegów wyszczuplających. Aby zwiększyć efektywność zabiegu lipolizy iniekcyjnej, warto po zabiegu pić dużo płynów, unikać sauny i opalania, zrezygnować ze spożycia alkoholu oraz zastosować drenaż limfatyczny po ustąpieniu obrzęku.
Zabieg lipolizy iniekcyjnej to skuteczna i bezpieczna alternatywa dla inwazyjnych zabiegów wyszczuplających. Bezpośrednio po zabiegu na skórze może pojawić się obrzęk i świąd, które ustępują po kilku dniach. Dla małej objętości tkanki tłuszczowej wystarczy seria 2-3 zabiegów, przy większych depozytach tłuszczu wymaganych może być ich więcej. Odstępy między nimi powinny wynosić 3-4 tygodnie.

PRZYGOTOWANIE

Zabieg nie wymaga wielu przygotowań.

24 godziny przed zabiegiem nie spożywaj alkoholu, kofeiny i środków odurzających.

Tydzień przed zabiegiem nie zażywaj popularnych leków przeciwbólowych, gdyż rozrzedzają one krew i może to powodować większą ilość siniaczków po wkłuciach. Podobne działanie mają czosnek i cebula.

Jeżeli przyjmujesz leki z grupy NLPZ, skonsultuj się ze swoim lekarzem prowadzącym i zapytaj o możliwość odstawienia ich na dwa tygodnie przed zabiegiem. Jeżeli lekarz odmówi odstawienia leków, nie rób tego na własną rękę! Zabieg nadal można wykonać, jednak musisz się liczyć z  większą ilością siniaczków.

Na dwa tygodnie przed zabiegiem możesz zacząć przyjmować witaminę C, co wzmocni naczynia włosowate, a co za tym idzie, zredukuje powstawanie siniaczków.

REKONWALESCENCJA

Efekty zastosowania lipolizy iniekcyjnej pojawiają się w ciągu dwóch tygodni a pełnię osiągają po miesiącu. W trakcie gojenia można zaobserwować obrzęk od małego do bardzo dużego, zaczerwienienie i ocieplenie miejsca podania. Okolica poddana zabiegowi może też być lekko bolesna, co jest naturalnym efektem uszkodzenia tkanki tłuszczowej.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazania do lipolizy iniekcyjnej nie są liczne, jednak należy ich przestrzegać. Poniżej znajdziesz najważniejsze z nich.

Nosicielstwo WZW B lub WZW C.

Wirusowe zapalenie wątroby często wpływa na reakcje autoimmunologiczne. Zależne jest to głównie od etapu choroby, jak i aktywności choroby. O możliwości wykonania zabiegu z zakresu medycyny estetycznej może zadecydować tylko Twój lekarz prowadzący. Zwróć się do niego o pisemną zgodę na wykonanie zabiegu. Tylko wtedy możemy podjąć się jego wykonania.

Cukrzyca.

Zaawansowana cukrzyca jest stanem, w którym utrudnione jest gojenie ran. Leczona i kontrolowana cukrzyca nie stanowi jednak problemu. Jeżeli cierpisz na cukrzycę, poproś swojego lekarza o pisemną zgodę na wykonanie zabiegu medycyny estetycznej i przedstaw nam ją w dniu zabiegu.

Aktywna choroba nowotworowa.

Choroba nowotworowa, która wystąpiła w czasie krótszym, niż 5 lat poprzedzających zabieg.

Chemio i radioterapia.

Choroby autoimmunologiczne oprócz chorób tarczycy, bielactwa nabytego i łysienia plackowatego. Przykładowo do chorób tych należą łuszczyca, reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń, miastenia, stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne, sarkoidoza, choroba Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego.

Kuracja Izotekiem lub jego zamiennikami w odstępie nie większym niż 6 miesięcy od daty zabiegu.

Leki sterydowe oprócz leków na astmę i sterydów wziewnych przyjmowane w czasie krótszym niż miesiąc przed planowanym zabiegiem.​

Leki grzybobójcze lub antybiotyki przyjmowane w czasie krótszym niż tydzień przed zabiegiem.

Skłonność do keloidów.

Hemofilia.

Epilepsja.

Ciąża i karmienie piersią. Nie wykonujemy zabiegów dla pań w ciąży i matek karmiących, nawet za zgodą lekarza. Jeśli chodzi o dzieci, ostrożności nigdy za wiele!

Nosicielstwo wirusa HIV lub aktywna choroba AIDS.

Choroby skóry w obszarze planowanego zabiegu.​

Gorączka, infekcja wirusowa bądź bakteryjna w dniu zabiegu.

ZALETY WIZYTY W PRINCESSE

DOŚWIADCZENIE

Nasza klinika powstała w 2005 roku, co pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie. Wykonaliśmy już ponad 35.000 zabiegów. Nasze metamorfozy są znane jako najbardziej spektakularne w Polsce. Z łatwością wykreujemy dla Ciebie efekty bardzo naturalne lub ekstremalnie wyraziste.

JAKOŚĆ

W Princesse® stosujemy wyłącznie najwyższej jakości preparaty pochodzące wprost od producentów. Wysoką jakość usług potwierdza ponad 800 zgromadzonych na Booksy i na Facebooku opinii klientów, kórych średnia wynosi 5/5.

STANDARYZACJA

W naszych zabiegach stawiamy na ścisłe trzymanie się procedur - niezależnie od tego, którą z naszych lokalizacji wybierzesz, spotkasz się z takimi samymi zaawansowanymi technikami zabiegowymi, co jest zasługą naszego centralnego ośrodka szkoleniowego dla pracowników i bardzo wysokich wymogów kadrowych.

O PRINCESSE®

Klinika Princesse® to nowoczesna placówka medycyny estetycznej i centrum szkoleniowe. Założona została w 2005 roku. Bogate doświadczenie i ponad 35.000 wykonanych dotychczas zabiegów pozwoliło nam na wyselekcjonowanie wyłącznie najlepszych procedur i urządzeń.
W Klinice Princesse® pracuje wysoko wyspecjalizowana kadra lekarska i kosmetologiczna, wciąż doskonaląca swoje umiejętności poprzez udział w seminariach i konferencjach poświęconych praktykowanym przez siebie dziedzinom w Polsce, jak i na całym świecie.
W Princesse® stawiamy na naturalność i perfekcję, a także spektakularne efekty, jakie prezentują modelki i celebrytki. Wychodzimy z założenia, że zabiegi estetyczne nie mają być przebraniem, a podkreśleniem i uwydatnieniem atutów, jakie ma każdy z nas.

TYCH PRODUKTÓW UŻYWAMY

KONTAKT

REZERWACJA ONLINE

Recepcja:

Godziny otwarcia:

Pon-pt: 10.00-18.00
So-nie: nieczynne

 

Nasze Kliniki są przyjazne dla osób niepełnosprawnych.

Adres w Warszawie:

Warszawa, Włochy

ul. Instalatorów 10

02-237 Warszawa

Adres we Wrocławiu:

Wrocław, Krzyki

ul. Rymarska 14

53-206 Wrocław

Adres w Krakowie:

Kraków, Stare Miasto
ul. Józefa Dietla 50/15
31-039 Kraków

Dojazd:

Tramwaje nr 18, 22, 52.

FORMULARZ KONTAKTOWY


    Polityka prywatności