+48 578 364 251

G-SHOT POWIĘKSZANIE PUNKTU G

Punkt G to skupisko zakończeń nerwowych zlokalizowane na przedniej ścianie pochwy. Miejsce to odgrywa niemałe znaczenie w osiągnięciu satysfakcji seksualnej kobiety. Aby zwiększyć szansę na osiągnięcie orgazmu pochwowego, można wykonać zabieg G-Shot, czyli ostrzykiwania punktu G fibryną bogatopłytkową lub kwasem hialuronowym.
Zabieg ten wskazany jest szczególnie tym kobietom, u których wraz z upływem lat dochodzi do wypłaszczenia punktu G. Innym wskazaniem jest uwarunkowana genetycznie mniejsza liczba zakończeń czuciowych, co może utrudniać osiągnięcie satysfakcji seksualnej. Odbywa się to na drodze wprowadzenia przy pomocy cienkiej igły preparatu zawierającego kwas hialuronowy lub fibryny bogatopłytkowej. Po wprowadzeniu uwydatnia się powierzchnia pokryta receptorami czuciowymi.

METODY UWRAŻLIWIANIA
PUNKTU G

1

METODA Z UŻYCIEM KWASU HIALURONOWEGO

Powiększanie punktu G kwasem hialuronowym to często wykonywany zabieg z zakresu ginekologii estetycznej. Zabieg polega na wprowadzeniu podskórnie preparatu zawierającego kwas hialuronowy, co ma na celu uwypuklenie punktu G, a tym samym jego uwrażliwienie. Przed wprowadzeniem kwasu hialuronowego wykonywane jest znieczulenie miejscowe. Preparat wprowadzany jest przy pomocy cieniutkiej igiełki, co zapewnia natychmiastowy efekt zwiększenia wielkości punktu G. Kwas hialuronowy wprowadzony podskórnie wiąże wodę, co pozwala na wielomiesięczne utrzymywanie się efektu. Z czasem kwas hialuronowy podlega stopniowej degradacji, czemu towarzyszy postępujący zanik efektu. Wówczas zabieg może być powtórzony.
Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, bezpośrednio po jego wykonaniu Pacjentka może powrócić do codziennej aktywności. Współżycie można rozpocząć już po 12 godzinach od wykonania zabiegu G-Shot. Zaletą zabiegu jest także brak konieczności przygotowania do zabiegu – wystarczy jedynie wykonać wymaz z pochwy w celu wykluczenia infekcji dróg rodnych.

2

METODA Z UŻYCIEM OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO

Ostrzykiwanie punktu G fibryną bogatopłytkową to zabieg dwuetapowy. Najpierw konieczne jest pobranie próbki krwi i jej odwirowanie w celu pozyskania koncentratu płytek krwi. Następnie fibryna bogatopłytkowa wprowadzana jest przy pomocy cieniutkiej igiełki w okolice punktu G. Podobnie jak w przypadku zabiegu z kwasem hialuronowym nie jest wymagana rekonwalescencja po zabiegu, Pacjentka może natychmiast wrócić do codziennej aktywności. Już kilka godzin po zabiegu możliwe jest zbliżenie seksualne.
Zabieg trwa kilkanaście minut, wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Przed zabiegiem wskazane jest wykonanie wymazu z pochwy i dostarczenie wyniku lekarzowi wykonującemu zabieg. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu G-Shot jest menstruacja, infekcje dróg rodnych lub moczowych, a także występowanie nietypowych upławów. Zabieg można powtarzać; zazwyczaj efekty utrzymują się do dwóch lat i po upływie tego czasu wskazane jest powtórzenie zabiegu G-Shot.

Serdecznie polecam!

Justyna Gradek

CZY PUNKT G ISTNIEJE?

Punkt G to miejsce kojarzone nieodłącznie z kobiecą seksualnością. O punkcie G wiele krąży mitów – niektórzy poddają w wątpliwość jego istnienie. Faktem jest jednak, że nie można zaprzeczyć jego istnieniu. Miejsce to zostało odkryte ponad 30 lat temu przez niemieckiego ginekologa Grafenberga, który specjalizował się w tematyce kobiecych stref erogennych. To właśnie od pierwszej litery nazwiska tego lekarza nazwany został punkt G. Czym tak naprawdę jest punkt G? Jest to skupisko zakończeń nerwowych, odpowiedzialne z potęgowanie bodźców seksualnych. Poza zakończeniami nerwowymi, punkt G skupia także naczynia krwionośne i gruczoły. Podczas stosunku punkt G jest stymulowany na drodze ucisku, co powoduje jego nieznaczne powiększenie i ukrwienie. Dzięki temu jeszcze bardziej zwiększa się wrażliwość na bodźce i możliwe jest osiągnięcie pełnej satysfakcji seksualnej. Prawdopodobnie jest to efektem wystąpienia skurczów cewki moczowej, możliwe jest także pobudzenie nerwu sromowego.

JAK ZNALEŹĆ PUNKT G?

Punkt G zlokalizowany jest na przedniej ściance pochwy. Jest to niewielki obszar o powierzchni około 1,5 centymetra kwadratowego. Jest to lekko wypukła okolica o nieco odmiennej strukturze. Może być on bardziej gładki od pozostałego obszaru przedniej ścianki pochwy lub wręcz przeciwnie – miewa bardziej gąbczastą strukturę. Punkt G zlokalizowany jest około 4-5 cm od wylotu pochwy, co oznacza, że znajduje się mniej więcej na 2/5 jej głębokości. Jak znaleźć punkt G? Aby zlokalizować punkt G należy wsunąć lekko zgięty palec, skierowany opuszką ku górze, w kierunku wzgórka łonowego. Wówczas można wyczuć lekko wypukły, niewielki obszar wyróżniający się odmienną strukturą – to właśnie punkt G. Powiększenie tej struktury i jej uwrażliwienie sprawia, że obszar ten jest bardziej podatny na stymulację seksualną, co przekłada się na łatwiejsze osiąganie satysfakcji seksualnej, a także pozwala budować pewność siebie.

PROCEDURA

Podczas konsultacji omawiany jest oczekiwany efekt i dobierana jest najlepsza dla danego Pacjenta metoda. Przed zabiegiem podawane jest znieczulenie miejscowe. Następnie za pomocą wziernika lekarz rozszerza pochwę i aplikuje preparat w tkanki punktu G.

EFEKT

Efektem powiększanie punktu G jest uwypuklenie tej bardzo wrażliwej okolicy przedniej ścianki pochwy. Po wprowadzeniu preparatu zawierającego kwas hialuronowy punkt G zostaje uwydatniony i ujędrniony, dzięki czemu wzmocnione zostają doznania seksualne. Efekt powiększania punktu G kwasem hialuronowym utrzymuje się przez kilka-kilkanaście miesięcy, najczęściej do roku. W przypadku uwrażliwiania punktu G fibryną bogatopłytkową efekt może utrzymywać się nawet do dwóch lat. Takie długie utrzymywanie się efektu zabiegu wynika z wpływu czynników wzrostu na pobudzenie procesów regeneracyjnych. Uwalniane z płytek krwi czynniki wzrostu aktywują powstawanie nowych naczyń krwionośnych, syntezę włókien kolagenowych, a także przyczyniają się do zwiększenia unerwienia punktu G. Wszystko to przyczynia się do zwiększenia wrażliwości punktu G i poprawy jakości życia erotycznego.

PRZYGOTOWANIE

Zabieg nie wymaga wielu przygotowań.

24 godziny przed zabiegiem nie spożywaj alkoholu, kofeiny i środków odurzających.

Tydzień przed zabiegiem nie zażywaj popularnych leków przeciwbólowych, gdyż rozrzedzają one krew i może to powodować większą ilość siniaczków po wkłuciach. Podobne działanie mają czosnek i cebula.

Jeżeli przyjmujesz leki z grupy NLPZ, skonsultuj się ze swoim lekarzem prowadzącym i zapytaj o możliwość odstawienia ich na dwa tygodnie przed zabiegiem. Jeżeli lekarz odmówi odstawienia leków, nie rób tego na własną rękę! Zabieg nadal można wykonać, jednak musisz się liczyć z  większą ilością siniaczków.

Na dwa tygodnie przed zabiegiem możesz zacząć przyjmować witaminę C, co wzmocni naczynia włosowate, a co za tym idzie, zredukuje powstawanie siniaczków.

REKONWALESCENCJA

Rekonwalescencja praktycznie nie jest konieczna. Przez dzień lub dwa może wystąpić  jedynie delikatna tkliwość i niewielka opuchlizna przedniej ścianki pochwy.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazania do botoksu nie są liczne, jednak należy ich przestrzegać. Poniżej znajdziesz najważniejsze z nich.

Nosicielstwo WZW B lub WZW C.

Wirusowe zapalenie wątroby często wpływa na reakcje autoimmunologiczne. Zależne jest to głównie od etapu choroby, jak i aktywności choroby. O możliwości wykonania zabiegu z zakresu medycyny estetycznej może zadecydować tylko Twój lekarz prowadzący. Zwróć się do niego o pisemną zgodę na wykonanie zabiegu. Tylko wtedy możemy podjąć się jego wykonania.

Cukrzyca.

Zaawansowana cukrzyca jest stanem, w którym utrudnione jest gojenie ran. Leczona i kontrolowana cukrzyca nie stanowi jednak problemu. Jeżeli cierpisz na cukrzycę, poproś swojego lekarza o pisemną zgodę na wykonanie zabiegu medycyny estetycznej i przedstaw nam ją w dniu zabiegu.

Aktywna choroba nowotworowa.

Choroba nowotworowa, która wystąpiła w czasie krótszym, niż 5 lat poprzedzających zabieg.

Chemio i radioterapia.

Choroby autoimmunologiczne oprócz chorób tarczycy, bielactwa nabytego i łysienia plackowatego. Przykładowo do chorób tych należą łuszczyca, reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń, miastenia, stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne, sarkoidoza, choroba Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego.

Kuracja Izotekiem lub jego zamiennikami w odstępie nie większym niż 6 miesięcy od daty zabiegu.

Leki sterydowe oprócz leków na astmę i sterydów wziewnych przyjmowane w czasie krótszym niż miesiąc przed planowanym zabiegiem.​

Leki grzybobójcze lub antybiotyki przyjmowane w czasie krótszym niż tydzień przed zabiegiem.

Skłonność do keloidów.

Hemofilia.

Epilepsja.

Ciąża i karmienie piersią. Nie wykonujemy zabiegów dla pań w ciąży i matek karmiących, nawet za zgodą lekarza. Jeśli chodzi o dzieci, ostrożności nigdy za wiele!

Nosicielstwo wirusa HIV lub aktywna choroba AIDS.

Choroby skóry w obszarze planowanego zabiegu.​

Gorączka, infekcja wirusowa bądź bakteryjna w dniu zabiegu.

ZALETY WIZYTY W PRINCESSE

DOŚWIADCZENIE

Nasza klinika powstała w 2005 roku, co pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie. Wykonaliśmy już ponad 35.000 zabiegów. Nasze metamorfozy są znane jako najbardziej spektakularne w Polsce. Z łatwością wykreujemy dla Ciebie efekty bardzo naturalne lub ekstremalnie wyraziste.

JAKOŚĆ

W Princesse® stosujemy wyłącznie najwyższej jakości preparaty pochodzące wprost od producentów. Wysoką jakość usług potwierdza ponad 800 zgromadzonych na Booksy i na Facebooku opinii klientów, kórych średnia wynosi 5/5.

STANDARYZACJA

W naszych zabiegach stawiamy na ścisłe trzymanie się procedur - niezależnie od tego, którą z naszych lokalizacji wybierzesz, spotkasz się z takimi samymi zaawansowanymi technikami zabiegowymi, co jest zasługą naszego centralnego ośrodka szkoleniowego dla pracowników i bardzo wysokich wymogów kadrowych.

O PRINCESSE®

Klinika Princesse® to nowoczesna placówka medycyny estetycznej i centrum szkoleniowe. Założona została w 2005 roku. Bogate doświadczenie i ponad 35.000 wykonanych dotychczas zabiegów pozwoliło nam na wyselekcjonowanie wyłącznie najlepszych procedur i urządzeń.
W Klinice Princesse® pracuje wysoko wyspecjalizowana kadra lekarska i kosmetologiczna, wciąż doskonaląca swoje umiejętności poprzez udział w seminariach i konferencjach poświęconych praktykowanym przez siebie dziedzinom w Polsce, jak i na całym świecie.
W Princesse® stawiamy na naturalność i perfekcję, a także spektakularne efekty, jakie prezentują modelki i celebrytki. Wychodzimy z założenia, że zabiegi estetyczne nie mają być przebraniem, a podkreśleniem i uwydatnieniem atutów, jakie ma każdy z nas.

TYCH PRODUKTÓW UŻYWAMY

KONTAKT

REZERWACJA ONLINE

Recepcja:

Godziny otwarcia:

Pon-pt: 10.00-18.00
So-nie: nieczynne

 

Nasze Kliniki są przyjazne dla osób niepełnosprawnych.

Adres w Warszawie:

Warszawa, Włochy

ul. Instalatorów 10

02-237 Warszawa

Adres we Wrocławiu:

Wrocław, Krzyki

ul. Rymarska 14

53-206 Wrocław

Adres w Krakowie:

Kraków, Stare Miasto
ul. Józefa Dietla 50/15
31-039 Kraków

Dojazd:

Tramwaje nr 18, 22, 52.

FORMULARZ KONTAKTOWY


    Polityka prywatności