+48 578 364 251

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Usta to jeden z elementów twarzy, które najbardziej przykuwają uwagę. Makijaż permanentny pomaga zdefiniować linię warg, uwydatnić je, a także optycznie powiększyć, zmniejszyć lub wyrównać lekką asymetrię i nadać pożądany kształt.

Dzięki makijażowi permanentnemu ust można nie tylko cieszyć się pięknym wyglądem warg. To również oszczędność czasu poprzez brak konieczności codziennego, porannego malowania się i wielokrotnych poprawek w ciągu dnia. Można też jeść bez obaw, nie rozmaże się!

Mikropigmentację ust powinno jednak traktować nie tylko jako zabieg typowo upiększający, ale także korekcyjny. Wiele osób ma nierówny kształt czy koloryt z powodu przebytych chorób lub wypadków. W takich sytuacjach makijaż permanentny jest świetnym sposobem na przywrócenie ustom pierwotnego wyglądu, a tym samym poprawę samopoczucia – nie tylko u kobiet, ale i u mężczyzn.

Na konsultacji analizujemy naturalny kształt, predyspozycje i rysy twarzy oraz wykonujemy analizę kolorystyczną dobierając najlepszy do typu urody kolor pigmentu. Dzięki temu każdy makijaż jest indywidualnie dopasowany i spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających osób.

METODY MAKIJAŻU PERMANENTNEGO UST

1

LIPSTICK EFFECT

Metodą tą uzyskujemy intensywny, jednolity kolor ust. Kontur jest wyraźny, a makijaż bardzo elegancki. Barwnik jest równomiernie zapigmentowany na całej powierzchni ust, a wykończenie matowe. Efekt jest mocny i bardzo trwały. Jest to najbardziej klasyczny z makijaży permanentnych ust.

2

METODA 3D/OMBRE

Metoda bardzo wyrazistego i pięknego makijażu ust. Do zapigmentowania tego makijażu używa się cieniowania ombre lub dwóch-trzech kolorów barwników, co pozwala precyzyjnie wyprofilować i wycieniować usta. Tą metodą możemy też optycznie znacznie zwiększać lub zmniejszać usta.

3

AQUARELLE LIPS

Najsubtelniejszy ze wszystkich makijaży permanentnych ust. Przy tej metodzie nie zaznacza się wyraźnego konturu, a całość sprawia wrażenie lekko rozmytej, półprzeźroczystej szminki, co sprawia, że makijaż ten odejmuje lat. Idealny zarówno dla bardzo młodych, jak i dojrzałych pań.

4

METODA LIP BLUSH

Metoda ta daje efekt pomadki, jednak bez wyraźnie odznaczającego się konturu. Skutkuje to bardzo naturalnym, lecz wyraźnym efektem. W zależności od stopnia zapigmentowania efekt może być silnie nasycony lub transparentny. W tej chwili jest to najmodniejszy i najczęściej wybierany makijaż permanentny ust.

5

METODA MEN PRO

Metoda stworzona specjalnie dla mężczyzn, którzy narzekają na nierówny kontur ust czy bladą czerwień wargową. Służy do idealnego odwzorowania natury, zapewniając dyskretne efekty. W rezultacie kolorystyka ust jest nasycona, ale nie jest widoczne, że została wykonana ingerencja estetyczna.

6

ROZŚWIETLENIE LIP LIGHT

Jest to dodatkowa usługa dobierana do podstawowego makijażu permanentnego ust. Polega na dodaniu rozświetleń w strategicznych miejscach wokół konturu ust. Pomaga je uwydatnić, a także nadać im pożądany kształt. Daje efekt bardzo czystego i starannego makijażu ust.

EFEKTY GALERIA PRZED I PO

Serdecznie polecam!

Justyna Gradek

INFORMACJE O MAKIJAŻU
PERMANENTNYM UST

Nie zaleca się robić makijaży, których kontury wykraczałyby poza kontur ust. Makijaż permanentny nie służy do powiększania ust. Na ulicach można zobaczyć mnóstwo kobiet ze starymi makijażami permanentnymi, których kontur znacznie wykracza poza czerwień wargową. Wygląda to nieestetycznie i jest błędem w sztuce. Obecnie nie stosuje się tego typu metod. Jeżeli zależy Ci na większych ustach, umów się do nas na ich powiększanie kwasem hialuronowym w bezpieczny i fachowy sposób.

Przed zabiegiem zwróć się do naszego lekarza z prośbą o receptę na lek przeciwwirusowy działający na wirus opryszczki, np. Heviran. Zacznij stosować go 3 dni przed zabiegiem, aż do 5 dnia po pigmentacji. Zabezpieczy Cię to przed rzutem opryszczki wargowej. Zastosuj się do tego zalecenia, nawet jeśli nigdy nie miałaś opryszczki, gdyż nieświadomie możesz być jej nosicielem, a wirus może uaktywnić się w chwili uszkodzenia naskórka ust. 

Nie idź przed zabiegiem do dentysty na znieczulenie dentystyczne! Niektóre panie w obawie przed bólem decydują się na takie rozwiązanie. W takim wypadku zabieg będzie niemożliwy, gdyż znieczulone w ten sposób usta wykrzywiają się w nienaturalny sposób, co mogłoby skutkować asymetrycznym efektem makijażu.

Odradzamy pigmentację w kolorze nude czy rozjaśnianie czerwieni wargowej. Zabieg taki daje nienaturalny efekt, podkreśla spierzchnięte usta, a z czasem żółknie. Przy próbach usuwania go laserem może przybrać czarny kolor.

Dzień przed zabiegiem wykonaj delikatny peeling skóry ust i użyj balsamu mocno nawilżającego. Dobrze nawilżona skóra lepiej przyjmuje pigment.

Zabieg odbywa się w znieczuleniu i trwa około 1,5 do 3 godzin, w zależności od uwarunkowań ust.

Makijaż permanentny ust utrzymuje się do 2-3 lat, w wyjątkowych przypadkach nieco dłużej. Aby wyglądał cały czas możliwie najlepiej, warto odświeżać go co 1,5 roku do 2 lat. W Klinice Princesse na zabiegi odświeżające makijaży wykonanych u nas w czasie nie dłuższym niż dwa lata od podstawowego zabiegu, oferujemy 50% zniżki.

PRZED ZABIEGIEM
MAKIJAŻU
PERMANENTNEGO

Jeżeli posiadasz w miejscu planowanej pigmentacji stary makijaż permanentny koniecznie powiedz nam o tym podczas rezerwacji. Być może będzie konieczne usuwanie laserowe przed ponownym zapigmentowaniem. Zaprosimy Cię na konsultację osobistą lub online w celu ustalenia możliwości wykonania zabiegu. Jeżeli nie poinformujesz nas o tym, możesz spotkać się z odmową wykonania zabiegu po przyjściu na wizytę.

Nie każda technika jest dobra dla każdej skóry i typu urody, dlatego ostateczną decyzję co do wyboru metody pigmentacji podejmujemy na konsultacji przedzabiegowej. Nie warto „na siłę” upierać się przy jakiejś metodzie, tylko dlatego, że spodobała Ci się ona u innej osoby. Doświadczona linergistka potrafi ocenić, co będzie wyglądało u Ciebie estetycznie i wydobędzie Twoje piękno.

Makijaż permanentny to nie makijaż wieczorowy. Nie stosujemy więc w nim krzykliwych kolorów na ustach lub nie robimy bardzo ciemnych brwi. Mikropigmentacja ma podkreślać naturę, sprawiać, że wstając rano wygląda się świeżo i ładnie, tuszować drobne niedoskonałości, ale jej celem nie jest zastąpienie makijażu klasycznego.

Prawidłowo wykonany makijaż permanentny to nie tatuaż. Makijaż ust i brwi powinien się utrzymywać 2-3 lata, powiek do 5 lat. Jeżeli makijaż utrzymuje się dłużej, to jest tatuażem i świadczy o nieprofesjonalnym wykonaniu. Z biegiem lat zmieniają się trendy w makijażu, zmienia się też nasza twarz, starzejemy się, skóra opada. Makijaż, który utrzymywałby się zbyt długo, zacząłby się odkształcać razem ze starzejącą się skórą. Nigdy nie daj się namówić na supertrwałe makijaże, w świecie profesjonalnego makijażu permanentnego są one niedopuszczalne.

Nie musisz obawiać się bólu podczas zabiegu. Przed zabiegiem, a także w jego trakcie, zostanie zastosowane silne znieczulenie.

Nie przyjmuj popularnych leków przeciwbólowych dostępnych bez recepty na 2 tygodnie przed planowanym zabiegiem, unikaj jedzenia cebuli i czosnku w dużej ilości, by nie doprowadzić do nadmiernego rozrzedzenia krwi, które nie sprzyja pigmentacji.

Jeżeli przyjmujesz leki z grupy NLPZ lub rozrzedzające krew, skonsultuj się z lekarzem i zapytaj o możliwość odstawienia ich na dwa tygodnie przed zabiegiem. Jeżeli lekarz odmówi odstawienia leków, nie rób tego na własną rękę! Zabieg nadal można wykonać, jednak musisz się liczyć z tym, że mogą być konieczne dodatkowe korekty. W cenie zabiegu zawsze jest obowiązkowa korekta wykonywana po około 5 tygodniach. Dodatkowe korekty są płatne w kwocie 200 zł. Zwykle nie ma konieczności ich wykonania, nawet przy przyjmowaniu leków przeciwzakrzepowych, ale musisz brać pod uwagę, że do uzyskania idealnego efektu może być to konieczne. 

Nie opalaj się na co najmniej tydzień przed zabiegiem.

Korekta makijażu po 4-6 tygodniach jest konieczna, nawet jeśli wydaje Ci się, że nie ma takiej potrzeby. Sprzyja to trwałości makijażu i prawidłowemu jego wybarwianiu w przyszłości. 

JAK PIELĘGNOWAĆ ŚWIEŻY
MAKIJAŻ PERMANENTNY?

Mikropigmentacja to delikatny, aczkolwiek inwazyjny dla skóry zabieg, który powoduje pewne skutki uboczne. Opuchlizna i zaczerwienienie w miejscu zabiegu są normalne. Pamiętaj, że zdjęcia świeżych makijaży, które oglądasz w Internecie, są zwykle robione w profesjonalnym oświetleniu, a wszelkie zaczerwienienia są tuszowane za pomocą korektora. Opuchlizna zazwyczaj największa jest na drugi dzień, zwłaszcza na powiekach i ustach. Może też być nierównomierna, a makijaż może wydawać Ci się asymetryczny. Nie ma powodów do niepokoju, jest to stan fizjologiczny, który minie w ciągu kilku dni. Możesz też odczuwać lekkie swędzenie związane z procesem gojenia, które utrzyma się do 10 dni. Pamiętaj, że nie możesz się wtedy drapać.

Po zabiegu makijaż wydaje się ciemny i przerysowany. To normalne. Po zagojeniu będzie od 30 do 50% jaśniejszy.

Przez pierwszy dzień nie wolno mocno moczyć makijażu permanentnego, ani niczym go smarować. Do 3 dnia należy dwa razy dziennie przemywać makijaż nasączonym wodą wacikiem w kierunku zarówno z włosem, jak i pod włos. Nie należy polewać obszaru pigmentacji bieżącą wodą, ani używać jakichkolwiek detergentów. Przemywając, należy bardzo uważać, by nie zerwać tworzącego się strupka, co mogłoby zniszczyć efekt pigmentacji. Pomaga to usuwać osocze, które pojawia się na powierzchni pigmentowanego obszaru. Może mieć ono zabarwienie od przeźroczystego, poprzez czerwone aż do lekko żółtego.

Od 3-4 dnia makijaż należy 3 razy dziennie smarować bardzo cienką warstwą maści otrzymanej w gabinecie. Smarowanie należy kontynuować aż do całkowitego zejścia strupków.

W trakcie całego procesu gojenia nie wolno odrywać formujących się strupków, ponieważ może to doprowadzić do zniszczenia makijażu, a nawet do powstawania blizn. W trakcie gojenia nie wolno też w miejscu pigmentacji stosować klasycznych kosmetyków do makijażu, takich jak fluidy, pudry, kredki czy szminki.

Do 10 dni od pigmentacji należy unikać sauny i basenu, a także starać się spać na plecach, by przypadkowo nie zedrzeć formujących się strupków.

Do 30 dni od pigmentacji nie należy się opalać.

JAK GOI SIĘ MAKIJAŻ
PERMANENTNY?

Makijaż permanentny goi się około 7-10 dni.

Po wykonaniu makijaż ma ciemną, intensywną barwę. Nie należy bać się tego efektu. Po zagojeniu makijaż będzie od 30 do 50% jaśniejszy.

W pierwszy, a szczególnie też w drugi i trzeci dzień miejsce pigmentacji może być opuchnięte (nawet znacznie, jeśli chodzi o powieki lub usta) i zaczerwienione. Jest to normalne i zależy głównie od naturalnych predyspozycji Twojego organizmu. Opuchlizna stopniowo schodzi do tygodnia.

W pierwszy dzień, a czasem także w drugi, z obszaru pigmentacji sączy się osocze. W kolejnych dniach zaczyna formować się delikatny strupek. Po pewnym czasie strupek zaczyna partiami schodzić. To bardzo ważne, aby go samodzielnie nie odrywać, bo można w ten sposób zniszczyć efekt makijażu! Schodząc, strupek ujawnia gotowy, jaśniejszy makijaż, który się pod nim znajduje.

Makijaż po zejściu strupka może być nieco za jasny, czasami w zbyt ciepłej lub zimnej tonacji. Nie jest to powód do niepokoju. W kolejnych 28 dniach pigment będzie stabilizował się w skórze, by po tym okresie ujawnić swój ostateczny kolor.

Po około 4-6 tygodniach czeka Cię dopigmentowanie. To ważne, by na nie przyjść. Makijaż może wydawać Ci się ładny, jednak tylko profesjonalna linergistka może ocenić, czy należy niektóre miejsca dopigmentować, tak by makijaż utrzymywał się długo i schodził równomiernie. Normalnym stanem przed dopigmentowaniem jest również nierównomierny rozkład koloru i braki pigmentu w niektórych miejscach. W trakcie podstawowego zabiegu nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak zareaguje skóra, dlatego pracujemy dość delikatnie. Dopigmentowanie służy pokryciu ewentualnych braków i wyrównaniu koloru. 

CO JEST PODSTAWĄ
DO NIEPOKOJU?

Niektóre objawy mogą świadczyć o powikłaniach. Jeżeli w ciągu kilku dni od zabiegu zauważysz którykolwiek z tych, które zostały wymienione poniżej, niezwłocznie nas o tym poinformuj, wykonamy konsultację na miejscu lub online. Pamiętaj, że nie ma powodu do paniki, poniższe objawy mogą, ale nie muszą świadczyć o wystąpieniu powikłania. Oceni to profesjonalna linergistka i pokieruje dalszymi krokami.

Do niepokojących stanów należą:

  • Żółta, ropna wydzielina z obszaru poddanego pigmentacji.

  • Duża opuchlizna utrzymująca się dłużej niż 7 dni.

  • Krostki lub pęcherzyki dookoła miejsca pigmentacji.

JAK ZMIENIA SIĘ MAKIJAŻ
PERMANENTNY?

Makijaż permanentny zmienia się z biegiem czasu. W zależności od obszaru pigmentacji pierwotny wygląd utrzymuje się od 1,5 roku do 3 lat. 

Aby Twój makijaż zachował pierwotną barwę jak najdłużej, unikaj opalania i peelinigów w miejscu poddanym pigmentacji.

Makijaż blednąc, może zmieniać swój odcień i kolor. Jest to proces zupełnie normalny i nie wynika z błędnie dobranego pigmentu. Dzieje się tak dlatego, że nasz naskórek ma swoisty odcień. Im mniej pigmentu pod nim, tym mocniej kolor skóry miesza się z kolorem makijażu.

W przypadku brwi, brąz może stawać się różowawy bądź łososiowy, natomiast grafit lubi przybierać oliwkową barwę. Czarne kreski na oczach mogą być lekko granatowe. Oczywiście makijaż może zachowywać pierwotną barwę aż do momentu całkowitego zniknięcia, natomiast nigdy nie możemy przewidzieć tego przed zabiegiem.

Aby makijaż zawsze był piękny, nasycony kolorem i świeży, należy wykonywać jego odświeżenie co roku do dwóch lat. Jeżeli makijaż został wykonany u nas, takie odświeżenie w czasie do 2 lat od pierwszej pigmentacji to koszt jedynie 50% ceny zabiegu! Warunkiem jest dopigmentowanie odbyte w czasie do 3 miesięcy od podstawowego zabiegu.

Jeżeli upłynie wiele lat, rysy twarzy mogą się zmienić, a struktura skóry pogorszyć. Może to doprowadzić do zniekształcenia makijażu. Dlatego też w Klinice Princesse zawsze staramy się przewidzieć sposób starzenia się skóry i tak dobrać kształt makijażu, by po latach wyglądał korzystnie.

Niestety często zgłaszają się do nas osoby, które miały wykonany makijaż 10-20 lat temu i który wciąż się trzyma na ich twarzach, mimo upływu czasu. Wykonanie takiego makijażu jest błędem w sztuce – jest to tatuaż, a nie mikropigmentacja.  Co można w takiej sytuacji zrobić? Do dyspozycji są różne metody kamuflażu, a w skrajnych przypadkach usuwanie laserowe.

ZALETY MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

TRWAŁOŚĆ

Makijaż permanentny nigdy Cię nie zawiedzie. Nie rozmażą go deszcz, pot ani łzy. Jego efekty mogą utrzymywać się nawet kilka lat, jeśli będziesz go właściwie pielęgnować. Czy można chcieć więcej?

WYGODA

Makijaż permanentny pomoże Ci zaoszczędzić czas, jaki codziennie przeznaczasz na przygotowanie do wyjścia z domu. A w ciągu dnia nie będziesz musiała wykonywać żadnych poprawek!

PEWNOŚĆ

Zaufaj specjalistom! Wybierając Princesse, otrzymasz piękny makijaż spełniający najwyższe standardy estetyki i jakości potwierdzone wieloletnim doświadczeniem i setkami opinii Klientek!

PRZECIWWSKAZANIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

PRZECIWWSKAZANIA
WZGLĘDNE

Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych lub NLPZ.

Leki z tej grupy rozrzedzają krew, co może powodować zwiększone krwawienie podczas zabiegu, a co za tym idzie, dużo słabsze osadzanie się pigmentu. Jeżeli przyjmujesz wyżej wymienione leki, skonsultuj się z lekarzem i zapytaj o możliwość odstawienia ich na dwa tygodnie przed zabiegiem. Jeżeli lekarz odmówi odstawienia leków, nie rób tego na własną rękę! Zabieg nadal można wykonać, jednak musisz się liczyć z tym, że mogą być konieczne dodatkowe korekty. W cenie zabiegu zawsze jest obowiązkowa korekta wykonywana po około 5 tygodniach. Dodatkowe korekty są płatne w kwocie 200 zł. Zwykle nie ma konieczności ich wykonania, nawet przy przyjmowaniu leków przeciwzakrzepowych, ale musisz brać pod uwagę, że do uzyskania idealnego efektu może być to konieczne.

 

Nadczynność tarczycy.

Nie jest to właściwie przeciwwskazaniem, ale musisz się liczyć z tym, że nadczynność tarczycy może powodować dużo szybsze znikanie makijażu permanentnego.

 

Nosicielstwo wirusa opryszczki.

Jeżeli od czasu do czasu zdarza Ci się opryszczka wargowa, oznacza to, że jesteś nosicielką jej wirusa. Może to być problematyczne przy pigmentacji ust. Dlatego, jeżeli kiedykolwiek wystąpiła u Ciebie opryszczka, zwróć się do swojego lekarza z prośbą o receptę na lek przeciwwirusowy, np. Heviran i przyjmuj go 3 dni przed i 5 dni po zabiegu.

 

Nosicielstwo WZW B lub WZW C.

Wirusowe zapalenie wątroby często wpływa na reakcje autoimmunologiczne. Zależne jest to głównie od etapu, jak i aktywności choroby. O możliwości pigmentacji może zadecydować tylko Twój lekarz prowadzący. Zwróć się do niego o pisemną zgodę na wykonanie zabiegu. Tylko wtedy możemy podjąć się wykonania makijażu.

 

Cukrzyca.

Zaawansowana cukrzyca jest stanem, w którym utrudnione jest gojenie ran. Leczona i kontrolowana cukrzyca nie stanowi jednak problemu. Jeżeli cierpisz na cukrzycę, poproś swojego lekarza o pisemną zgodę na wykonanie makijażu permanentnego i przedstaw nam ją w dniu zabiegu.

 

Alergia na lidokainę.

Lidokaina to środek znieczulający, który stosujemy w celu zniesienia Twojego dyskomfortu w trakcie zabiegu. Jeżeli masz na nią uczulenie, zabieg można wykonać bez znieczulenia. Odczuwany dyskomfort jest wówczas podobny do odczucia przy tatuażu, ale jest słabszy. Lidokaina uczula bardzo rzadko, jeżeli miałaś w przeszłości znieczulenie dentystyczne i nie wystąpiły u Ciebie objawy alergiczne, to znaczy, że prawdopodobnie nie masz uczulenia na lidokainę!

PRZECIWWSKAZANIA
BEZWZGLĘDNE

Aktywna choroba nowotworowa.

Choroba nowotworowa, która wystąpiła w czasie krótszym, niż 5 lat poprzedzających zabieg.

Chemio i radioterapia.

Choroby autoimmunologiczne oprócz chorób tarczycy, bielactwa nabytego i łysienia plackowatego. Przykładowo do chorób tych należą łuszczyca, reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń, miastenia, stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne, sarkoidoza, choroba Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego.

Kuracja Izotekiem lub jego zamiennikami w odstępie nie większym niż 6 miesięcy od daty zabiegu.

Leki sterydowe oprócz leków na astmę i sterydów wziewnych przyjmowane w czasie krótszym niż miesiąc przed planowanym zabiegiem.

Preparaty żelaza w dużej dawce przyjmowane w czasie krótszym niż miesiąc przed planowanym zabiegiem.

Leki grzybobójcze lub antybiotyki przyjmowane w czasie krótszym niż tydzień przed zabiegiem.

Skłonność do keloidów. 

Hemofilia.

Epilepsja.

Ciąża i karmienie piersią. Nie wykonujemy zabiegów dla pań w ciąży i matek karmiących, nawet za zgodą lekarza. Jeśli chodzi o dzieci, ostrożności nigdy za wiele!

Nosicielstwo wirusa HIV lub aktywna choroba AIDS. 

Choroby skóry w obszarze planowanej pigmentacji.

Kremy i preparaty z retinoidami nakładane na skórę w obszarze planowanej pigmentacji w czasie krótszym niż miesiąc przed zabiegiem.

Świerze blizny w miejscu planowanej pigmentacji.

Przy pigmentacji powiek – jaskra, zaćma, choroby powieki, spojówki lub rogówki, sztuczne rzęsy w dniu zabiegu, chirurgiczna korekta powiek w czasie krótszym niż 6 miesięcy poprzedzających zabieg mikropigmentacji, stosowanie odżywki do rzęs w czasie krótszym niż miesiąc od zabiegu. 

Odżywki do rzęs znacznie zwiększają ukrwienie powiek, co skutkuje zwiększonym krwawieniem, słabszym osadzaniem się pigmentu i dużym dyskomfortem podczas zabiegu, a przede wszystkim ryzykiem migracji pigmentu. 

Przy pigmentacji ust – aktywna opryszczka wargowa w dniu zabiegu, ostrzykiwanie ust kwasem hialuronowym w czasie krótszym niż miesiąc przed planowanym zabiegiem.

Przy pigmentacji brwi – ostrzykiwanie botoksem czoła lub okolic oczu w czasie krótszym niż dwa tygodnie od planowanego zabiegu, lifting górnej części twarzy w czasie krótszym niż 6 miesięcy poprzedzających zabieg.

Gorączka, infekcja wirusowa bądź bakteryjna w dniu zabiegu.

Alergia na pigmenty do makijażu permanentnego.

ZALETY WIZYTY W PRINCESSE

DOŚWIADCZENIE

Nasza klinika powstała w 2005 roku, co pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie. Wykonaliśmy już ponad 35.000 zabiegów. Nasze metamorfozy są znane jako najbardziej spektakularne w Polsce. Z łatwością wykreujemy dla Ciebie efekty bardzo naturalne lub ekstremalnie wyraziste.

JAKOŚĆ

W Princesse® stosujemy wyłącznie najwyższej jakości preparaty pochodzące wprost od producentów. Wysoką jakość usług potwierdza ponad 800 zgromadzonych na Booksy i na Facebooku opinii klientów, kórych średnia wynosi 5/5.

STANDARYZACJA

W naszych zabiegach stawiamy na ścisłe trzymanie się procedur - niezależnie od tego, którą z naszych lokalizacji wybierzesz, spotkasz się z takimi samymi zaawansowanymi technikami zabiegowymi, co jest zasługą naszego centralnego ośrodka szkoleniowego dla pracowników i bardzo wysokich wymogów kadrowych.

O PRINCESSE®

Klinika Princesse® to nowoczesna placówka medycyny estetycznej i centrum szkoleniowe. Założona została w 2005 roku. Bogate doświadczenie i ponad 35.000 wykonanych dotychczas zabiegów pozwoliło nam na wyselekcjonowanie wyłącznie najlepszych procedur i urządzeń.
W Klinice Princesse® pracuje wysoko wyspecjalizowana kadra lekarska i kosmetologiczna, wciąż doskonaląca swoje umiejętności poprzez udział w seminariach i konferencjach poświęconych praktykowanym przez siebie dziedzinom w Polsce, jak i na całym świecie.
W Princesse® stawiamy na naturalność i perfekcję, a także spektakularne efekty, jakie prezentują modelki i celebrytki. Wychodzimy z założenia, że zabiegi estetyczne nie mają być przebraniem, a podkreśleniem i uwydatnieniem atutów, jakie ma każdy z nas.

TYCH PRODUKTÓW UŻYWAMY

KONTAKT

REZERWACJA ONLINE

Recepcja:

Godziny otwarcia:

Pon-pt: 10.00-18.00
So-nie: nieczynne

 

Nasze Kliniki są przyjazne dla osób niepełnosprawnych.

Adres w Warszawie:

Warszawa, Włochy

ul. Instalatorów 10

02-237 Warszawa

Adres we Wrocławiu:

Wrocław, Krzyki

ul. Rymarska 14

53-206 Wrocław

Adres w Krakowie:

Kraków, Stare Miasto
ul. Józefa Dietla 50/15
31-039 Kraków

Dojazd:

Tramwaje nr 18, 22, 52.

FORMULARZ KONTAKTOWY


    Polityka prywatności