+48 578 364 251

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg pozwalający na skuteczne złuszczanie zrogowaciałego naskórka. Skóra poddawana jest działaniu mikrokryształków diamentu, co pozwala na dogłębne oczyszczenie skóry, zredukowanie przebarwień i blizn potrądzikowych, a także spłycenie drobnych zmarszczek. Zabieg trwa około 30 minut.
Mikrodermabrazja jest zabiegiem pozwalającym na złuszczenie skóry i rewitalizację jej powierzchni. Urządzenie do mikrodermabrazji posiada głowicę diamentową, dzięki której możliwe jest kontrolowane usuwanie martwych komórek skóry. Usunięciu górnych warstw naskórka towarzyszy remodeling skóry i zastępowanie martwych komórek nowo zsyntetyzowanymi komórkami. Głębokość złuszczania, czyli intensywność zabiegu, może być dopasowana do indywidualnych potrzeb skóry, dzięki czemu możliwe jest wszechstronne zastosowanie zabiegu w celu zredukowania rozmaitych defektów estetycznych. Zabieg mikrodermabrazji jest zawsze uzupełniony o aplikację ampułki z indywidualnie dobranymi składnikami aktywnymi i maski algowej, co wspomaga regenerację skóry.

GALERIA PRZED I PO

Serdecznie polecam!

Justyna Gradek

EFEKT

Mikrodermabrazja to zabieg, który pozwala na uzyskanie doskonałych efektów. Kiedy widać efekty? Wykonanie jednego zabiegu pozwala na poprawę wyglądu skóry, a cała seria zabiegów zapewnia spektakularne efekty rewitalizacji skóry. Zalecane jest wykonanie serii kilku zabiegów, powtarzanych co 1 – 3 tygodnie. Jakie są efekty mikrodermabrazji diamentowej przed i po? Zazwyczaj przed zabiegiem skóra ma nierównomierny koloryt, poszerzone pory, dotknięta jest takimi defektami jak przebarwienia, drobne zmarszczki oraz blizny potrądzikowe. Po wykonaniu serii zabiegów koloryt skóry jest wyrównany, widoczność porów, przebarwień czy niewielkich blizn zostaje zredukowana. Dla podtrzymania efektów można wykonywać zabiegi przypominające co kilka miesięcy.

WSKAZANIA DO ZABIEGU
MIKRODERMABRAZJI

Zabieg mikrodermabrazji pozwala na kompleksową poprawę kondycji skóry. Złuszczanie skóry przy pomocy głowicy diamentowej można wykonywać u osób młodych oraz dojrzałych. Jednym ze wskazań do zabiegu jest pielęgnacja skóry przetłuszczającej się, z zatkanymi porami oraz tendencją do powstawania zaskórników. Zabiegi mikrodermabrazji diamentowej pozwala dogłębnie oczyścić skórę, zminimalizować widoczność poszerzonych porów, zredukować nadmierną aktywność gruczołów łojowych.
Na zabieg mikrodermabrazji diamentowej mogą również zdecydować się osoby dotknięte problemem nierównomiernego kolorytu skóry i przebarwień. Dzięki złuszczeniu wierzchnich warstw skóry możliwe jest rozjaśnienie przebarwień, a także ujednolicenie kolorytu skóry.
Kolejnym wskazaniem do zabiegu mikrodermabrazji diamentowej jest wygładzenie powierzchni skóry, zredukowanie drobniutkich zmarszczek czy płytkich blizn potrądzikowych. Mikrodermabrazja doskonale radzi sobie także z takimi problemami skóry, jak jej przesuszenie i łuszczenie, nadmierne rogowacenie naskórka, a także szorstkość.
Zabieg mikrodermabrazji diamentowej może być wykonywany w celu odświeżenia i rozświetlenia cery – efektem zabiegu jest lepsze ukrwienie i odżywienie skóry. Ponadto procedura ta wykonywana jest w celu zwiększenia przyswajalności związków aktywnych zawartych w preparatach aplikowanych na skórę.
Mikrodermabrazja zastosowana na dowolnym obszarze ciała sprawdza się jako zabieg redukujący widoczność rozstępów czy innych blizn, ponadto pozwala na zlikwidowanie przebarwień zlokalizowanych na skórze dekoltu czy dłoni.

PRZEBIEG ZABIEGU
MIKRODERMABRAZJI

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg mechanicznego złuszczania skóry, umożliwiający stopniowe usunięcie naskórka na określoną głębokość. Dzięki temu możliwe jest kontrolowanie efektów zabiegu i dopasowanie intensywności złuszczania do aktualnych potrzeb skóry. Jak przebiega mikrodermabrazja diamentowa krok po kroku? Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg niewymagający znieczulenia, konieczne jest jedynie zdezynfekowanie skóry. Przed zabiegiem skóra zostaje dokładnie oczyszczona, konieczne jest też usunięcie demakijażu. Do wybranego obszaru skóry przykładana jest głowica urządzenia, po czym jest ona przesuwana po całej powierzchni skóry poddawanej zabiegowi. Głowica umożliwia złuszczanie wierzchnich warstw skóry, a usunięte w ten sposób komórki są zasysane przez końcówkę głowicy. Takie powierzchniowe ścieranie naskórka powtarzane jest w czasie jednego zabiegu od kilku do kilkunastu razy. Pozwala to na kontrolowanie głębokości złuszczania skóry. Zabieg mikrodermabrazji diamentowej przebiega w ten sam sposób bez względu na to, czy wykonywany jest na skórze twarzy, czy innych partii ciała. Mikrodermabrazja trwa około 20 – 30 minut.

Podczas zabiegu mikrodermabrazji wykorzystane mogą być różne głowice diamentowe. Głowice te różnią się wielkością ziarnistości, co pozwala na wykorzystanie ich na różnych obszarach twarzy i ciała. Im drobniejsze ziarnistości, tym delikatniejszy zabieg złuszczania. Takie delikatne złuszczanie sprawdza się między innymi w okolicach pod oczami. Z kolei większe głowice o większych ziarnistościach pozwalają na mocniejsze, głębsze złuszczanie skóry.
Zabieg mikrodermabrazji diamentowej może jest zawsze uzupełniony o zabiegi odżywiające lub nawilżające skórę. Po zakończeniu złuszczania aplikuje się na skórę ampułkę pielęgnującą i maskę algową. Wówczas związki odżywcze preparatu przyswajane są przez skórę w większym stopniu, ponadto taka pielęgnacja wspomaga regenerację skóry po zabiegu. Po zakończeniu wizyty w gabinecie można natychmiast powrócić do codziennych obowiązków.

PO ZABIEGU MIKRODERMABRAZJI

Po poddaniu skóry zabiegowi mikrodermabrazji diamentowej może pojawić się przejściowe zaczerwienienie skóry, które ustępuje po kilku godzinach. Dlatego mikrodermabrazja to zabieg niewymagający rekonwalescencji i nie wykluczający z codziennej aktywności. W ciągu pierwszych 48 godzin po zabiegu należy zadbać o odpowiednią, delikatną pielęgnację skóry. Konieczne jest unikanie kosmetyków perfumowanych oraz zawierających alkohol. Ponadto konieczne jest unikanie ekspozycji na słońce oraz stosowanie filtrów UV. Niewskazane są kąpiele w chlorowanej wodzie. W pierwszej dobie po zabiegu nie należy stosować makijażu. Skóra może się łuszczyć delikatnie, ale nie jest to bardzo widoczne; wystarczy stosować kosmetyki nawilżające. Ponadto w celu poprawy kondycji skóry dobrze jest przyjmować około dwóch litrów wody dziennie.

ZALETY WIZYTY W PRINCESSE

DOŚWIADCZENIE

Nasza klinika powstała w 2005 roku, co pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie. Wykonaliśmy już ponad 35.000 zabiegów. Nasze metamorfozy są znane jako najbardziej spektakularne w Polsce. Z łatwością wykreujemy dla Ciebie efekty bardzo naturalne lub ekstremalnie wyraziste.

JAKOŚĆ

W Princesse® stosujemy wyłącznie najwyższej jakości preparaty pochodzące wprost od producentów. Wysoką jakość usług potwierdza ponad 800 zgromadzonych na Booksy i na Facebooku opinii klientów, kórych średnia wynosi 5/5.

STANDARYZACJA

W naszych zabiegach stawiamy na ścisłe trzymanie się procedur - niezależnie od tego, którą z naszych lokalizacji wybierzesz, spotkasz się z takimi samymi zaawansowanymi technikami zabiegowymi, co jest zasługą naszego centralnego ośrodka szkoleniowego dla pracowników i bardzo wysokich wymogów kadrowych.

O PRINCESSE®

Klinika Princesse® to nowoczesna placówka medycyny estetycznej i centrum szkoleniowe. Założona została w 2005 roku. Bogate doświadczenie i ponad 35.000 wykonanych dotychczas zabiegów pozwoliło nam na wyselekcjonowanie wyłącznie najlepszych procedur i urządzeń.
W Klinice Princesse® pracuje wysoko wyspecjalizowana kadra lekarska i kosmetologiczna, wciąż doskonaląca swoje umiejętności poprzez udział w seminariach i konferencjach poświęconych praktykowanym przez siebie dziedzinom w Polsce, jak i na całym świecie.
W Princesse® stawiamy na naturalność i perfekcję, a także spektakularne efekty, jakie prezentują modelki i celebrytki. Wychodzimy z założenia, że zabiegi estetyczne nie mają być przebraniem, a podkreśleniem i uwydatnieniem atutów, jakie ma każdy z nas.

TYCH PRODUKTÓW UŻYWAMY

KONTAKT

REZERWACJA ONLINE

Recepcja:

Godziny otwarcia:

Pon-pt: 10.00-18.00
So-nie: nieczynne

 

Nasze Kliniki są przyjazne dla osób niepełnosprawnych.

Adres w Warszawie:

Warszawa, Włochy

ul. Instalatorów 10

02-237 Warszawa

Adres we Wrocławiu:

Wrocław, Krzyki

ul. Rymarska 14

53-206 Wrocław

Adres w Krakowie:

Kraków, Stare Miasto
ul. Józefa Dietla 50/15
31-039 Kraków

Dojazd:

Tramwaje nr 18, 22, 52.

FORMULARZ KONTAKTOWY


    Polityka prywatności