+48 578 364 251

O-SHOT ORGAZM SHOT

O-Shot to zabieg ostrzykiwania łechtaczki osoczem bogatopłytkowym pozyskanym z próbki krwi Pacjentki. Zabieg pozwala poprawić jakość życia seksualnego, zwiększając libido i ułatwiając osiągnięcie satysfakcji seksualnej. Dodatkowymi korzyściami z wykonania zabiegu jest wspomaganie leczenia nietrzymania moczu, a także zredukowanie dolegliwości bólowych podczas współżycia.
Zabieg Orgasm Shot trwa około 40 minut i rozpoczyna się od pobrania próbki krwi żylnej o objętości około 60 ml. Po odwirowaniu krwi pozyskiwane jest osocze bogatopłytkowe (5-7 ml), które zawiera wysoką koncentrację płytek krwi uwalniających czynniki wzrostu. W kolejnym etapie zabiegu otrzymane osocze bogatopłytkowe wykorzystane jest do ostrzykiwania okolicy łechtaczki. Zabieg poprzedzony jest oczywiście miejscowym znieczuleniem wrażliwych okolic intymnych. Po zabiegu nie jest konieczna rekonwalescencja, bezpośrednio po możliwy jest powrót do codziennej aktywności.

CZYM JEST OZIĘBŁOŚĆ SEKSUALNA?

Szacuje się, że problem oziębłości seksualnej oraz innych zaburzeń sfery erotycznej może dotyczyć około 25% kobiet i manifestuje się niskim popędem płciowym, a także trudnościami w osiągnięciu satysfakcji seksualnej lub całkowitą niemożnością przeżycia orgazmu. Leczenie oziębłości mechanicznej obejmuje między innymi, takie jak O-Shot. Trudności w osiągnięciu orgazmu mogą wynikać przede wszystkim z oddziaływania przewlekłego stresu, menopauzy, zmian poporodowych, nadmiernego rozluźnienia mięśni Kegla. Niekiedy oziębłość seksualna wynika z indywidualnych predyspozycji.
Trudności z osiągnięciem orgazmu rzutują negatywnie na jakość życia seksualnego, ale nie tylko. Konsekwencją jest spadek pewności siebie, pogorszenie samopoczucia psychicznego, ponadto może dojść do pogorszenia relacji partnerskiej. Dlatego tak ważne jest przywrócenie satysfakcji z życia erotycznego. Doskonale sprawdza się zabieg  O-Shot, który nie jest obciążony ryzykiem wystąpienia powikłań i jest procedurą o znikomej inwazyjności.

Serdecznie polecam!

Justyna Gradek

CZY ZABIEG JEST DLA MNIE?

Zabieg ostrzykiwania łechtaczki osoczem to procedura, którą może wykonać każda kobieta. Ponieważ jest całkowicie bezpieczna i nie jest obarczona ryzykiem wystąpienia alergii czy innych powikłań, zabieg jest dedykowany każdej kobiecie, której zależy na potęgowaniu doznań seksualnych. Zabieg może być z powodzeniem wykorzystywany jako metoda leczenia oziębłości. Istnieje pewien odsetek kobiet, którym bardzo ciężko jest osiągnąć satysfakcję seksualną. Wówczas takie zabiegi jak O-Shot czy zwężanie pochwy laserem mogą zwiększyć intensywność doznań. Przewagą zabiegu Orgasm Shot nad innymi podobnymi procedurami jest fakt, że zdecydowanej większości kobiet znacznie łatwiej jest osiągnąć orgazm łechtaczkowy niż pochwowy. Oczywiście zabieg nie jest zarezerwowany wyłącznie dla tych kobiet, które doświadczają oziębłości seksualnej. To doskonała propozycja dla wszystkich kobiet aktywnych seksualnie, które chciałyby jeszcze bardziej poprawić jakość życia erotycznego. Właśnie dlatego zabieg O-Shot jest preferowaną metodą ubogacenia życia seksualnego.

PROCEDURA

Przed zabiegiem nakładana jest maść znieczulająca, która znacznie redukuje odczucia bólowe, a następnie podawane jest znieczulenie miejscowe. Podczas zabiegu następuje podanie osocza bigatopłytkowego za pomocą bardzo cienkiej igły w odpowiednie partie łechtaczki.

EFEKT

Ostrzykiwanie łechtaczki osoczem bogatopłytkowym zapewnia efekt uwrażliwienia łechtaczki, co w bezpośredni sposób przekłada się na potęgowanie doznań seksualnych. W efekcie zabiegu dochodzi do odmłodzenia i rewitalizacji łechtaczki, co skutkuje jej uwrażliwieniem. Zwiększona zostaje intensywność doznań seksualnych, łatwiej jest osiągnąć orgazm, a libido zwiększa się.
Pierwsze efekty zabiegu pojawiają się po około 2-3 tygodniach od wykonania, gdyż potrzebne jest kilkanaście dni na to, aby osocze bogatopłytkowe uwolniło czynniki wzrostu i pobudziło naturalne procesy naprawcze. Konsekwencją jest powstanie nowych naczyń krwionośnych i włókien kolagenowych. Czas utrzymywania się efektu to około 12 miesięcy; po tym czasie zabieg może być powtórzony.

PRZYGOTOWANIE

Zabieg nie wymaga wielu przygotowań.

24 godziny przed zabiegiem nie spożywaj alkoholu, kofeiny i środków odurzających.

Tydzień przed zabiegiem nie zażywaj popularnych leków przeciwbólowych, gdyż rozrzedzają one krew i może to powodować większą ilość siniaczków po wkłuciach. Podobne działanie mają czosnek i cebula.

Jeżeli przyjmujesz leki z grupy NLPZ, skonsultuj się ze swoim lekarzem prowadzącym i zapytaj o możliwość odstawienia ich na dwa tygodnie przed zabiegiem. Jeżeli lekarz odmówi odstawienia leków, nie rób tego na własną rękę! Zabieg nadal można wykonać, jednak musisz się liczyć z  większą ilością siniaczków.

Na dwa tygodnie przed zabiegiem możesz zacząć przyjmować witaminę C, co wzmocni naczynia włosowate, a co za tym idzie, zredukuje powstawanie siniaczków.

REKONWALESCENCJA

Bezpośrednio po zabiegu Pacjentka może wrócić do normalnego życia. Przez 2-3 dni łechtaczka i jej okolice mogą być opuchnięte i lekko obolałe. Mogą wystąpić też siniaczki.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazania nie są liczne, jednak należy ich przestrzegać. Poniżej znajdziesz najważniejsze z nich.

Nosicielstwo WZW B lub WZW C.

Wirusowe zapalenie wątroby często wpływa na reakcje autoimmunologiczne. Zależne jest to głównie od etapu choroby, jak i aktywności choroby. O możliwości wykonania zabiegu z zakresu medycyny estetycznej może zadecydować tylko Twój lekarz prowadzący. Zwróć się do niego o pisemną zgodę na wykonanie zabiegu. Tylko wtedy możemy podjąć się jego wykonania.

Cukrzyca.

Zaawansowana cukrzyca jest stanem, w którym utrudnione jest gojenie ran. Leczona i kontrolowana cukrzyca nie stanowi jednak problemu. Jeżeli cierpisz na cukrzycę, poproś swojego lekarza o pisemną zgodę na wykonanie zabiegu medycyny estetycznej i przedstaw nam ją w dniu zabiegu.

Aktywna choroba nowotworowa.

Choroba nowotworowa, która wystąpiła w czasie krótszym, niż 5 lat poprzedzających zabieg.

Chemio i radioterapia.

Choroby autoimmunologiczne oprócz chorób tarczycy, bielactwa nabytego i łysienia plackowatego. Przykładowo do chorób tych należą łuszczyca, reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń, miastenia, stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne, sarkoidoza, choroba Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego.

Kuracja Izotekiem lub jego zamiennikami w odstępie nie większym niż 6 miesięcy od daty zabiegu.

Leki sterydowe oprócz leków na astmę i sterydów wziewnych przyjmowane w czasie krótszym niż miesiąc przed planowanym zabiegiem.​

Leki grzybobójcze lub antybiotyki przyjmowane w czasie krótszym niż tydzień przed zabiegiem.

Skłonność do keloidów.

Hemofilia.

Epilepsja.

Ciąża i karmienie piersią. Nie wykonujemy zabiegów dla pań w ciąży i matek karmiących, nawet za zgodą lekarza. Jeśli chodzi o dzieci, ostrożności nigdy za wiele!

Nosicielstwo wirusa HIV lub aktywna choroba AIDS.

Choroby skóry w obszarze planowanego zabiegu.​

Gorączka, infekcja wirusowa bądź bakteryjna w dniu zabiegu.

ZALETY WIZYTY W PRINCESSE

DOŚWIADCZENIE

Nasza klinika powstała w 2005 roku, co pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie. Wykonaliśmy już ponad 35.000 zabiegów. Nasze metamorfozy są znane jako najbardziej spektakularne w Polsce. Z łatwością wykreujemy dla Ciebie efekty bardzo naturalne lub ekstremalnie wyraziste.

JAKOŚĆ

W Princesse® stosujemy wyłącznie najwyższej jakości preparaty pochodzące wprost od producentów. Wysoką jakość usług potwierdza ponad 800 zgromadzonych na Booksy i na Facebooku opinii klientów, kórych średnia wynosi 5/5.

STANDARYZACJA

W naszych zabiegach stawiamy na ścisłe trzymanie się procedur - niezależnie od tego, którą z naszych lokalizacji wybierzesz, spotkasz się z takimi samymi zaawansowanymi technikami zabiegowymi, co jest zasługą naszego centralnego ośrodka szkoleniowego dla pracowników i bardzo wysokich wymogów kadrowych.

O PRINCESSE

Klinika Princesse® to nowoczesna placówka medycyny estetycznej i centrum szkoleniowe. Założona została w 2005 roku. Bogate doświadczenie i ponad 35.000 wykonanych dotychczas zabiegów pozwoliło nam na wyselekcjonowanie wyłącznie najlepszych procedur i urządzeń.
W Klinice Princesse® pracuje wysoko wyspecjalizowana kadra lekarska i kosmetologiczna, wciąż doskonaląca swoje umiejętności poprzez udział w seminariach i konferencjach poświęconych praktykowanym przez siebie dziedzinom w Polsce, jak i na całym świecie.
W Princesse® stawiamy na naturalność i perfekcję, a także spektakularne efekty, jakie prezentują modelki i celebrytki. Wychodzimy z założenia, że zabiegi estetyczne nie mają być przebraniem, a podkreśleniem i uwydatnieniem atutów, jakie ma każdy z nas.

TYCH PRODUKTÓW UŻYWAMY

KONTAKT

REZERWACJA ONLINE

Recepcja:

Godziny otwarcia:

Pon-pt: 10.00-18.00
So-nie: nieczynne

 

Nasze Kliniki są przyjazne dla osób niepełnosprawnych.

Adres w Warszawie:

Warszawa, Włochy

ul. Instalatorów 10

02-237 Warszawa

Adres we Wrocławiu:

Wrocław, Krzyki

ul. Rymarska 14

53-206 Wrocław

Adres w Krakowie:

Kraków, Stare Miasto
ul. Józefa Dietla 50/15
31-039 Kraków

Dojazd:

Tramwaje nr 18, 22, 52.

FORMULARZ KONTAKTOWY


    Polityka prywatności