+48 578 364 251

REWITALIZACJA I WYBIELANIE WARG SROMOWYCH PRX LADY

Zabieg rewitalizacji warg sromowych PRX Lady polega na odmłodzeniu okolic intymnych. Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, nie przerywa ciągłości skóry, nie wymaga użycia igieł. Preparat zawierający kwas trójchlorooctowy oraz nadtlenek wodoru aplikowany jest na skórę, a po zabiegu nie jest konieczna rekonwalescencja. Efekty zabiegu utrzymują się kilka-kilkanaście miesięcy.
Rewitalizacja warg sromowych PRX Lady to nieinwazyjny i bezbolesny zabieg, który może być wykonany w celu kompleksowego odmłodzenia warg sromowych. Zabieg polega na zaaplikowaniu preparatu zawierającego dwie aktywne substancje. Jedną z nich jest nadtlenek wodoru, a drugą – kwas trójchlorooctowy o odpowiednim stężeniu. Preparat aplikowany jest przy pomocy specjalnych, liftingujących ruchów. Zabieg nie jest bolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Procedura trwa 20 minut, a dla uzyskania pożądanego efektu konieczne może być wykonanie 2-4 zabiegów w odstępach 1-2 tygodni.

JAKIE EFEKTY MOŻNA OSIĄGNĄĆ?

Wybielanie warg sromowych i ich rewitalizacja to zabieg dedykowany kobietom z różnych grup wiekowych. W przypadku kobiet młodych możliwe jest nawilżanie warg sromowych i ich rewitalizacja po porodzie. U bardziej dojrzałych kobiet zabieg pozwala na ujędrnienie skóry, lepsze jej nawilżenie, a także ujednolicenie kolorytu. PRX Lady to całkowicie nieinwazyjna procedura o działaniu odmładzającym, stymulującym oraz ujędrniającym. Pierwszym etapem takiego peelingu warg sromowych  jest dwu-lub trzykrotna aplikacja preparatu zawierającego nadtlenek wodoru oraz kwas trójchlorooctowy. Kwas trójchlorooctowy oddziałuje na głębsze warstwy skóry, pobudzając przebudowę tkanki łącznej skóry. Z kolei nadtlenek wodoru neutralizuje kwas trójchorooctowy na powierzchni skóry, dzięki czemu nie dochodzi do złuszczania naskórka. Z kolei 5% kwas kojowy odpowiada za natychmiastowe rozjaśnienie skóry. Ten etap zabiegu odpowiada za wybielanie genitaliów i ich ujędrnienie. Kolejnym etapem zabiegu jest zaaplikowanie preparatu o działaniu odbudowującym i łagodzącym. Najważniejsze związki aktywne to witamina E, karnozyna, ksantofil, ekstrakty z rumianku i nagietka oraz żel aloesowy. Ten preparat nawilża skórę i zapobiega jej przesuszeniu i stosowany jest w gabinecie bezpośrednio po zabiegu, a dodatkowo można go stosować w domu przez 2-3 dni po zabiegu. Przedłużeniem profesjonalnej terapii realizowanej w gabinecie jest stosowanie specjalnego serum rozjaśniającego, zawierające liczne związki aktywne, w tym kwas liponowy, kwas ferulowy, niacynamid czy laktoferynę.

Efekty w postaci rozjaśnienia i ujędrnienia zauważalny jest już po pierwszym zabiegu. Najlepiej jest wykonać serię 4-5 zabiegów powtarzanych co 1-2 tygodnie. Wówczas efekt jest bardziej utrwalony i utrzymuje się przez 6-12 miesięcy. Następną serię zabiegów można wykonać po upływie tego czasu. Decyzję o wykonaniu zabiegów zawsze podejmuje lekarz.

Serdecznie polecam!

Justyna Gradek

PROCEDURA

Zabieg jest bezbolesny. Poprzedzony jest konsultacją ginekologiczną i omówieniem oczekiwanych efektów. W jego trakcie lekarz ginekolog nakłada na wargi sromowe odpowiednią ilość preparatu, który po określonym czasie usuwa.

EFEKT

Efektem wykonania zabiegu PRX Lady jest kompleksowa rewitalizacja warg sromowych. Skóra staje się bardziej gładka i lepiej nawilżona. Okolice intymne stają się bardziej jędrne i napięte. Kolejnym efektem zabiegu jest rozjaśnianie warg sromowych – skóra zyskuje jaśniejszy, jednolity koloryt, zredukowane zostają przebarwienia. Korzyścią odczuwalną po wykonaniu zabiegu jest także poprawa wyglądu blizny po nacięciu krocza przy porodzie, a także wspomaganie skóry po zabiegach chirurgicznych czy naświetlaniach.
Efekt zauważalny jest natychmiast po zabiegu i utrzymuje się przez kilka miesięcy. W celu podtrzymania efektów można stosować w domu specjalistyczne serum o działaniu rozjaśniającym. Zabieg może być łączony z innymi procedurami ginekologii estetycznej, takimi jak wypełnianie kwasem hialuronowym.

PRZYGOTOWANIE

Zabieg nie wymaga wielu przygotowań.

24 godziny przed zabiegiem nie spożywaj alkoholu, kofeiny i środków odurzających.

Nie opalaj się tydzień przed zabiegiem.

REKONWALESCENCJA

Rekonwalescencja jest łagodna. Może wystąpić delikatne podrażnienie ustępujące w ciągu 2-3 dni lub niewielkie złuszczanie się naskórka.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazania do zabiegu nie są liczne, jednak należy ich przestrzegać. Poniżej znajdziesz najważniejsze z nich.

Cukrzyca.

Zaawansowana cukrzyca jest stanem, w którym utrudnione jest gojenie. Leczona i kontrolowana cukrzyca nie stanowi jednak problemu. Jeżeli cierpisz na cukrzycę, poproś swojego lekarza o pisemną zgodę na wykonanie zabiegu medycyny estetycznej i przedstaw nam ją w dniu zabiegu.

Aktywna choroba nowotworowa.

Choroba nowotworowa, która wystąpiła w czasie krótszym, niż 5 lat poprzedzających zabieg.

Chemio i radioterapia.​

Leki sterydowe oprócz leków na astmę i sterydów wziewnych przyjmowane w czasie krótszym niż miesiąc przed planowanym zabiegiem.​

Ciąża i karmienie piersią. Nie wykonujemy zabiegów dla pań w ciąży i matek karmiących, nawet za zgodą lekarza. Jeśli chodzi o dzieci, ostrożności nigdy za wiele!

Nosicielstwo wirusa HIV lub aktywna choroba AIDS.

Choroby skóry w obszarze planowanego zabiegu.​

Gorączka, infekcja wirusowa bądź bakteryjna w dniu zabiegu.

ZALETY WIZYTY W PRINCESSE

DOŚWIADCZENIE

Nasza klinika powstała w 2005 roku, co pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie. Wykonaliśmy już ponad 35.000 zabiegów. Nasze metamorfozy są znane jako najbardziej spektakularne w Polsce. Z łatwością wykreujemy dla Ciebie efekty bardzo naturalne lub ekstremalnie wyraziste.

JAKOŚĆ

W Princesse® stosujemy wyłącznie najwyższej jakości preparaty pochodzące wprost od producentów. Wysoką jakość usług potwierdza ponad 800 zgromadzonych na Booksy i na Facebooku opinii klientów, kórych średnia wynosi 5/5.

STANDARYZACJA

W naszych zabiegach stawiamy na ścisłe trzymanie się procedur - niezależnie od tego, którą z naszych lokalizacji wybierzesz, spotkasz się z takimi samymi zaawansowanymi technikami zabiegowymi, co jest zasługą naszego centralnego ośrodka szkoleniowego dla pracowników i bardzo wysokich wymogów kadrowych.

O PRINCESSE®

Klinika Princesse® to nowoczesna placówka medycyny estetycznej i centrum szkoleniowe. Założona została w 2005 roku. Bogate doświadczenie i ponad 35.000 wykonanych dotychczas zabiegów pozwoliło nam na wyselekcjonowanie wyłącznie najlepszych procedur i urządzeń.
W Klinice Princesse® pracuje wysoko wyspecjalizowana kadra lekarska i kosmetologiczna, wciąż doskonaląca swoje umiejętności poprzez udział w seminariach i konferencjach poświęconych praktykowanym przez siebie dziedzinom w Polsce, jak i na całym świecie.
W Princesse® stawiamy na naturalność i perfekcję, a także spektakularne efekty, jakie prezentują modelki i celebrytki. Wychodzimy z założenia, że zabiegi estetyczne nie mają być przebraniem, a podkreśleniem i uwydatnieniem atutów, jakie ma każdy z nas.

TYCH PRODUKTÓW UŻYWAMY

KONTAKT

REZERWACJA ONLINE

Recepcja:

Godziny otwarcia:

Pon-pt: 10.00-18.00
So-nie: nieczynne

 

Nasze Kliniki są przyjazne dla osób niepełnosprawnych.

Adres w Warszawie:

Warszawa, Włochy

ul. Instalatorów 10

02-237 Warszawa

Adres we Wrocławiu:

Wrocław, Krzyki

ul. Rymarska 14

53-206 Wrocław

Adres w Krakowie:

Kraków, Stare Miasto
ul. Józefa Dietla 50/15
31-039 Kraków

Dojazd:

Tramwaje nr 18, 22, 52.

FORMULARZ KONTAKTOWY


    Polityka prywatności