+48 578 364 251

STYMULATORY TKANKOWE

Stymulatory tkankowe to przełom w medycynie estetycznej i doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają zmęczoną, wysuszoną skórę z oznakami starzenia, takimi jak zapadnięte policzki, zmarszczki czy utrata zdefiniowanego owalu twarzy. Do grupy stymulatorów tkankowych zaliczamy preparaty na bazie peptydów, hydroksyapatytu wapnia, kolagenu, aminokwasów czy kwasu L-polimlekowego i oczywiście kwasu hialuronowego.
Każdy z nich ma nieco inny skład i inne działanie. Łączy je jednak jedno – najnowocześniejsze rozwiązania i wysoka skuteczność. Dzięki nim uniesiesz tkanki bez efektu, jaki dają wypełniacze lub nawilżysz skórę silniej niż mezoterapią.
Stymulatory pobudzają skórę do autoodnowy poprzez stymulację fibroblastów i produkcję kolagenu i elastyny.
Stymulatory tkankowe są też doskonałą alternatywą dla klasycznej mezoterapii dla osób, które boją się igieł – niektóre preparaty wymagają wykonania tylko 4-5 wkłuć, by odżywić całą twarz!
Lekarz podczas konsultacji pomoże Ci dobrać najodpowiedniejszy dla Ciebie rodzaj stymulatora tkankowego.

RODZAJE STYMULATORÓW TKANKOWYCH

1

PROFHILO®

Dzięki zastosowaniu naturalnego wyselekcjonowanego kwasu hialuronowego o najwyższym jak do tej pory stężeniu (aż 64 mg w jednej dawce) oraz nowej generacji sieciowania kwasu hialuronowego preparat Profhilo® odmładza nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która stanowi rusztowanie skóry.
Kwas hialuronowy długotrwale uwalniania się z miejsca wstrzyknięcia, przebudowując i przywracając utracone przez lata składniki skóry. Dodatkowo łańcuchy kwasu hialuronowego o wyselekcjonowanej długości pobudzają komórki skóry właściwej do syntezy kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu odzyskuje swoją jędrność i elastyczność.
Zabieg z użyciem preparatu Profhilo® wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki w obszarze policzkowym, podpoliczkowym, jak i w okolicy „kurzych łapek”. Wysmukla też rysy twarzy przywracając odpowiednie napięcie skóry, a jednocześnie zaaplikowana molekuła młodości Profhilo® działa na skórę jak miliony sprężynek, które przywracają kontur twarzy i nadają utracony z biegiem lat efekt jędrności.
Zabieg wykonuje się specjalną, 5-punktową techniką.
Optymalne efekty osiąga się po wykonaniu serii 2 zabiegów w odstępach 30 dniowych.

2

NUCLEOFILL®

Nucleofill® to nowoczesny preparat do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry. Ten innowacyjny zabieg działa na trzech poziomach: liftingu, antyoksydacji i nawilżenia.
Ta naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry zawiera polinukleotydy, które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy.
Pierwszy kierunek działania to receptory na fibroblastach w skórze. Dzięki takiemu pobudzeniu przekształcają się w miofibroblasty. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie. Drugim mechanizmem jest „zmiatanie” wolnych rodników i działanie antyoksydacyjne. Oprócz tego, polinukeotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna.
Nucleofill® jest idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a ich skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Zabieg wykonuje się 5-punktową techniką.
Optymalne efekty osiąga się po wykonaniu serii 2 zabiegów w odstępach 30 dniowych.

3

SCULPTRA®

Sculptra® to zawiesina mikrocząsteczek kwasu L-polimlekowego w sterylnej wodzie do wstrzykiwań. Preparat wprowadzany jest podskórnie lub głęboko śródskórnie. Uważa się, że powolny rozpad cząsteczek w organizmie stymuluje wytwarzanie tkanki włóknistej łącznej, a tym samym syntezę kolagenu. Preparat Sculptra® w krótkim czasie zwiększa objętość zapadniętych obszarów skóry. Już po 2-3 zabiegach wykonanych w 4-6 tygodniowych odstępach widoczna jest stopniowa, lecz zauważalna poprawa stanu skóry, która zyskuje naturalny młodzieńczy wygląd. W odróżnieniu od innych kuracji, uzyskany efekt utrzymuje się do 2 lat.

W ciągu tego czasu kwas L-polimlekowy cały czas działa na komórki zwane fibroblastami, które odpowiadają za produkcję białek kolagenowych w skórze. Wówczas poziom kolagenu wzrasta i cera staje się bardziej miękka i napięta oraz widocznie odmłodzona i jędrniejsza, a jej grubość się zwiększa.

Podczas tego zabiegu lekarz poprawia kontur twarzy pacjentów, wypełnia okolice kości jarzmowej, przywraca kształt policzkom i regularną linię żuchwy, podnosi opadniętą brodę oraz wygładza bruzdy nosowo-wargowe. Inną zaletą zastosowania preparatu Sculptra® jest to, że preparat ten przywraca objętość w twarzy. Preparat Sculptra® może być stosowany do powiększania objętości okolic zapadniętej skóry, szczególnie do korekcji zagłębień skóry takich jak: bruzdy, zmarszczki, fałdy skórne, blizny oraz przy objawach starzenia się skóry. Preparat SCULPTRA® może być również stosowany do korekcji objawów zaniku dużych objętości tkanki tłuszczowej (lipoatrofii) w obrębie twarzy.

Po zabiegu lekarz wykonuje masaż. Przez kolejnych 14 dni pacjent powinien również go wykonywać.

4

SUNEKOS® 1200

Sunekos® 1200 to preparat do wstrzykiwania o działaniu przeciwutleniającym w przypadku ciężkich zmarszczek i uszkodzonej skóry.
Przywraca młodzieńcze, naturalne cechy poprzez poprawę utraty objętości twarzy, redukcję zmarszczek i nawilżenie skóry. Chroniona patentem formuła zawiera kwas hialuronowy i kombinację aminokwasów, prekursorów kolagenu i elastyny – glicynę, L-walinę, L-alaninę, L-leucynę, L-lizyne i L-prolinę. Ta kombinacja pomaga stymulować regenerację macierzy pozakomórkowej, prowadząc do biogenezy skóry. W wyniku takiego działania tworzą się nowe włókna białkowe skóry, takie jak: kolagen typu I, III i najtrudniejszy do odtworzenia kolagen typu IV oraz elastyna. Proces ten nazywamy biogenezą skóry. Jest on możliwy jedynie, dzięki wyselekcjonowaniu pod względem jakościowym i ilościowym właściwych aminokwasów oraz połączenie ich z solą kwasu hialuronowego.
Wyjątkowość preparatu polega także szerokim spektrum pobudzenia tkanek, możliwych do zaobserwowania po wykonaniu zabiegu. Należy do nich m.in. nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry, bardzo naturalne działanie wolumetryczne oraz wygładzenie zmarszczek na twarzy.
Pierwsze efekty możemy obserwować już po 10 dniach od zabiegu, a bardzo subtelny i naturalny efekt wolumetryczny widoczny jest zaraz po zabiegu.
Podczas zabiegu lekarz łączy ze sobą dwie fiolki – z aminokwasami i z kwasem hialuronowym.
Optymalne efekty osiąga się po wykonaniu serii 3 zabiegów w odstępach trzymiesięcznych i z uzupełnieniem o mezoterapię Sunekos®200.

5

LINERASE

Atelokolagen LINERASE stanowi nową kategorię stymulatora do rekonstrukcji i odbudowy tkanek. Tworząc optymalne warunki fizjologiczne do wytwarzania nowego kolagenu, terapia LINERASE wykazała wysoką skuteczność w regeneracji i odbudowie ubytków skórnych, leczeniu blizn i rozstępów, spłyceniu drobnych zmarszczek, redukcji wiotkości skóry oraz poprawie jej elastyczności, sprężystości i gęstości. Wysoki profil bezpieczeństwa i delikatność produktu LINERASE pozwala na jego zastosowanie w każdej, nawet najdelikatniejszej okolicy twarzy, jak i całego ciała. Szczególnie zalecany jest do stosowania w okolicy oczu, ust, dekolcie, szyi, brzucha, powierzchni rąk.
LINERASE po przygotowaniu roztworu z proszku posiada formę płynną. Podawany jest śródskórnie w formie mezoterapii.  Jest aplikowany za pomocą cienkiej i bardzo krótkiej igły. Lekarz podaje niewielkie depozyty produktu w odstępach 1-3 cm na całym obszarze skóry poddanej terapii. Po zabiegu w miejscu podania preparatu wykonywany jest delikatny masaż.
Pierwsze efekty widoczne jako napięcie skóry, rozświetlenie i złagodzenie podrażnień mogą pojawić się już po 7 dniach i narastają przez cały czas trwania terapii. Pełny efekt leczenia (napięcie, zagęszczenie, pogrubienie wiotkiej skóry, wypełnienie drobnych zmarszczek i ubytków skóry) uzyskujemy w czasie 4 tygodni od zakończenia terapii (3-4 zabiegi). Utrzymują się one przez ok. 12- 18 miesięcy. Po tym czasie dla przedłużenia efektów zalecana jest terapia podtrzymująca obejmująca 1 zabieg na kwartał.

6

CRYSTALYS

Crystalys należy do grupy silnych stymulatorów syntezy kolagenu. Składnik aktywny preparatu, hydroksyapatyt wapnia jest substancją występującą naturalnie w ludzkim organizmie i jest w pełni biodegradowalny po upływie 2 lat. W tym okresie jego działanie jest długotrwałe i dwuetapowe:
Służy do poprawy objętości skóry oraz modelowania kształtu twarzy. Jego podwójne działanie polega na odbudowie struktury skóry oraz stymulacji produkcji naturalnego kolagenu, odpowiedzialnego za sprężystość i jędrność skóry. Dzięki temu nie tylko wypełnia i wygładza on zmarszczki, ale też wspomaga biorewitalizację skóry, co daje długotrwały i naturalny efekt.
Crystalys składa się z mikrosfer hydroksyapatytu wapnia o średnicy 25-45 mikronów, które są zawieszone w żelowym nośniku. Jest to produkt w 100% biokompatybilny i z upływem czasu podlega w bezpieczny i naturalny sposób wchłonięciu przez organizm. Jego składniki – wapń i fosfor – są naturalnie występującymi składnikami ludzkich tkanek, co oznacza, że Crystalys nie wywołuje reakcji alergicznych.
Efekt stymulujący jest większy niż po podaniu kwasu hialuronowego, efekt wolumetryczny zaś mniejszy – co za tym idzie Crystalys bardzo dobrze sprawdza się u pacjentów z okrągłą twarzą, dużą ilością tkanki tłuszczowej, chomikami (’liquid facelift”), objawami starzenia związanymi z wiotkością skóry twarzy i ciała. Ze względu na silne ale dyskretne działanie jest doskonałym preparatem do odmładzania skóry u mężczyzn.

7

EJAL 40®

Składnikiem aktywnym produktu Ejal 40® jest kwas hialuronowy, który jest zaprojektowany inaczej – specjalnie dla nowatorskiej techniki zabiegu 4 BPR points. Lekarz wstrzykuje płytko podskórnie tylko 4 małe depozyty w specjalne punkty (BioRevitalization Points) na każdą stronę twarzy. W skład produktu wchodzi najnowsza generacja kwasu hialuronowego o średniej masie molekularnej (MMW) 1200- 1800 kDa i stężeniu aż 40 mg/2ml. Dzięki precyzyjnemu dobraniu tylko średnich łańcuchów kwasu hialuronowego i strukturze lewoskrętnej helisy w procesie elektrochemicznym wytwarzają się tzw. mostki wodorowe stabilizujące strukturę (interchain ion bonding – międzyłańcuchowe wiązania jonowe). Dzięki temu łańcuchy tworzące EJAL 40® rozpadają się stopniowo długo, uwalniając do skóry krótkie fragmenty. Te zaś, poprzez aktywację receptorów znajdujących się na powierzchni fibroblastów, stymulują produkcję natywnej macierzy pozakomórkowej (Extra Cellular Matrix ECM), czyli między innymi kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny, tym samym silnie rewitalizując skórę. EJAL 40® nie zawiera żadnych chemicznych dodatków.
Optymalne efekty osiąga się po wykonaniu serii 3 zabiegów w odstępach 30 dniowych.

8

JALUPRO®

Preparat JALUPRO®, zwany też aminokwasową terapią zastępczą, oparty jest na zawartości wysokiego stężenia kwasu hialuronowego oraz glicyny, L-proliny, L-lizyny i L-leucyny, dzięki czemu komórkom dostarczane są niezbędne substancje potrzebne do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju.  Z powodzeniem może być też stosowany jako terapia przyspieszająca gojenie po innych, bardziej inwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej.
Występują dwa rodzaje produktów JALUPRO®: classic i HMW.
JALUPRO® classic przywraca blask i elastyczność skórze oraz zapobiega utracie jej jędrności. Działa doskonale zarówno na skórę twarzy, jak i całego ciała. Redukuje zmarszczki i zapobiega powstawaniu elastozy. Poprawia wygląd blizn – także tych potrądzikowych, keloidów oraz rozstępów.
JALUPRO® HMW to produkt, którego zadaniem jest bioregeneracja szczególnych obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd, np. skóry szyi i dekoltu.
Optymalne efekty osiąga się po wykonaniu serii 3-4 zabiegów w odstępach 10 dniowych lub w przypadku JALUPRO® HMW, po serii 3 zabiegów w odstępach 20 dniowych.

9

TWAC EYES®

Najmocniejszy i bezpieczny stymulator pod oczy, z pomocą którego pozbędziesz się zmęczonego wyglądu.
TwAc Eyes® to biostymulator stworzony specjalnie do używania w okolicy oka. Czyni go to w pełni bezpiecznym. Bezwzględnie usuwa cienie pod oczami, nawilża i zwalcza drobne zmarszczki. Oprócz tego wygładza i liftinguje skórę pod oczami.
TwAc Eyes® to unikalny system składający się z kompozycji trzech składników. Podstawowy z nich to kwas dezoksyrybonukleinowy w wysokim stężeniu 250-350 kDa.
Bogaty skład stymuluje proces odbudowy skóry, przyspiesz proces ponownego nabłonkowania, zwiększa aktywność metaboliczną komórek, pobudza angiogenezę, tworzy barierę dla wolnych rodników i oczywiście nawilża.
Optymalne efekty osiąga się po wykonaniu serii 3-4 zabiegów w odstępach 7-10 dniowych.

10

LUMI EYES

Lumi Eyes to nowoczesny stymulator tkankowy dedykowany do zabiegów mezoterapii igłowej okolic oczu i doliny łez z efektem wypełniania, ale bez skutków ubocznych w postaci obrzęku limfatycznego. Preparat odbudowuje uszkodzenia skóry właściwej za pomocą polinukleotydów, które wykazują działanie regenerujące. Działają one jak cegiełki uzupełniające ubytki tkankow. Efektem zastosowania Lumi Eyes jest intensywnie nawilżona i odmłodzona skóra bez objawów zmęczenia i zasinienia. Zmarszczki są zredukowane, tkanki lekko wypełnione, a skóra zyskuje blask.

Preparat jest szczególnie polecany osobom ze skłonnością do obrzęków limfatycznych lub takim, u których w przeszłości wystąpił efekt Tyndala po podaniu kwasu hialuronowego w okolicy oka.

Optymalne efekty osiąga się po wykonaniu serii 2 zabiegów w odstępach 20-30 dniowych.

CZYM JEST PROCES STARZENIA?

Starzenie się polega na zmniejszeniu zdolności do odpowiedzi komórek na stres środowiskowy. Powoduje to naturalne i nieodwracalne nagromadzenie się uszkodzeń wewnątrzkomórkowych, przerastające zdolności organizmu do samonaprawy.
Jest to proces postępujący w sposób ciągły, zaczynający się w wieku około 25 lat. Od pierwszych zmarszczek do bardziej widocznych bruzd, a także od utraty objętości do zwiotczenia skóry mija nawet kilkadziesiąt lat! Starzenia się skóry twarzy nie można porównywać ze starzeniem się skóry reszty ciała, ponieważ skóra twarzy jest poddana mimice oraz sile grawitacji. Za starzenie się skóry odpowiedzialne są stałe ruchy, którym skóra jest poddawana, a także ekspozycja na słońce, palenie tytoniu i nieprawidłowe odżywianie. Dużą rolę odgrywają również czynniki genetyczne.  Znamy coraz lepiej czynniki przyśpieszające starzenie i coraz bardziej wiemy, jak spowolnić to naturalne zjawisko fizjologiczne, a nawet poprawić niektóre aspekty z nim związane.
Istnieją dwa rodzaje starzenia się skóry: starzenie się wewnętrzne, czyli konsekwencja upływającego czasu, które dotyczy każdego organizmu i zależy od czynników genetycznych i fizjologicznych, czasami również od czynników chorobowych, a także starzenie się zewnętrzne, związane z warunkami i trybem życia, przede wszystkim z ekspozycją na słońce, ale również z zatruciem tytoniem, stresem lub zanieczyszczeniami. Na skrzyżowaniu obu procesów znajduje się stres oksydacyjny, jedna z głównych przyczyn starzenia się skóry. Wywołują go przede wszystkim wolne rodniki, które biologicznie uszkadzają struktury naszych komórek. Organizm również sam produkuje wolne rodniki, ale nasze komórki dysponują odpowiednim systemem obronnym, chroniącym przed ich negatywnym wpływem. Z wiekiem powstaje dysproporcja pomiędzy tymi podrażnieniami, a zdolnościami do obrony.
Na szczęście nowoczesna medycyna estetyczna spieszy z pomocą. Za pomocą bogatej gamy mniej i bardziej inwazyjnych zabiegów jesteśmy w stanie znacznie spowolnić, a nawet częściowo odwrócić efekty starzenia.

GALERIA PRZED I PO

Serdecznie polecam!

Justyna Gradek

PROCEDURA

Podczas konsultacji omawiany jest oczekiwany efekt i dobierana jest najlepsza dla danego Pacjenta metoda. Przed zabiegiem nakładana jest maść znieczulająca, która znacznie redukuje odczucia bólowe – iniekcje odczuwa się podobnie do ukłuć komara. Podczas zabiegu następuje podanie wybranego preparatu w formie dostosowanej do niego techniki.

REKONWALESCENCJA

Zwykle po podaniu stymulatora tkankowego w miejscu wkłuć powstają zaczerwienienia i bąbelki, które znikają w ciągu 1-2 dni. Oprócz tego może wystąpić obrzęk lub dyskomfort. Należy mieć na uwadze, że niektóre stymulatory mają na celu wywołać kontrolowany stan zapalny. O spodziewanym przebiegu gojenia poinformuje Cię lekarz wykonujący zabieg.

PRZYGOTOWANIE

Zabieg nie wymaga wielu przygotowań.

24 godziny przed zabiegiem nie spożywaj alkoholu, kofeiny i środków odurzających.

Tydzień przed zabiegiem nie zażywaj popularnych leków przeciwbólowych, gdyż rozrzedzają one krew i może to powodować większą ilość siniaczków po wkłuciach. Podobne działanie mają czosnek i cebula.

Jeżeli przyjmujesz leki z grupy NLPZ, skonsultuj się ze swoim lekarzem prowadzącym i zapytaj o możliwość odstawienia ich na dwa tygodnie przed zabiegiem. Jeżeli lekarz odmówi odstawienia leków, nie rób tego na własną rękę! Zabieg nadal można wykonać, jednak musisz się liczyć z  większą ilością siniaczków.

Na dwa tygodnie przed zabiegiem możesz zacząć przyjmować witaminę C, co wzmocni naczynia włosowate, a co za tym idzie, zredukuje powstawanie siniaczków.

EFEKT

Efekty zastosowania stymulatorów tkankowych pojawiają się w różnym czasie, w zależności od użytego preparatu. Rezultaty zwykle nie są widoczne od razu, ale stopniowo przybierają na sile i utrzymują się od około 6 miesięcy do 2 lat.

Stymulatory tkankowe napinają i nawilżają skórę, likwidują drobne zmarszczki. Owal twarzy unosi się, kości policzkowe stają się wydatniejsze, cienie i opuchlizna pod oczami zostają zredukowane. Oprócz tego głębokie bruzdy ulegają spłyceniu, a cała skóra promienieje. W przypadku użyci niektórych produktów zmniejsza się widoczność ewentualnych blizn potrądzikowych czy rozstępów, jeśli zostały one zastosowane na ciało.

W efekcie proces starzenia zostaje skutecznie spowolniony, a twarz zyskuje „świeży” wygląd bez wyraźnej widoczności ingerencji medycyny estetycznej.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazania do zabiegów z użyciem stymulatorów tkankowych nie są liczne, jednak należy ich przestrzegać. Poniżej znajdziesz najważniejsze z nich.

Nosicielstwo WZW B lub WZW C.

Wirusowe zapalenie wątroby często wpływa na reakcje autoimmunologiczne. Zależne jest to głównie od etapu choroby, jak i aktywności choroby. O możliwości wykonania zabiegu z zakresu medycyny estetycznej może zadecydować tylko Twój lekarz prowadzący. Zwróć się do niego o pisemną zgodę na wykonanie zabiegu. Tylko wtedy możemy podjąć się jego wykonania.

Cukrzyca.

Zaawansowana cukrzyca jest stanem, w którym utrudnione jest gojenie ran. Leczona i kontrolowana cukrzyca nie stanowi jednak problemu. Jeżeli cierpisz na cukrzycę, poproś swojego lekarza o pisemną zgodę na wykonanie zabiegu medycyny estetycznej i przedstaw nam ją w dniu zabiegu.

Aktywna choroba nowotworowa.

Choroba nowotworowa, która wystąpiła w czasie krótszym, niż 5 lat poprzedzających zabieg.

Chemio i radioterapia.

Choroby autoimmunologiczne oprócz chorób tarczycy, bielactwa nabytego i łysienia plackowatego. Przykładowo do chorób tych należą łuszczyca, reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń, miastenia, stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne, sarkoidoza, choroba Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego.

Kuracja Izotekiem lub jego zamiennikami w odstępie nie większym niż 6 miesięcy od daty zabiegu.

Leki sterydowe oprócz leków na astmę i sterydów wziewnych przyjmowane w czasie krótszym niż miesiąc przed planowanym zabiegiem.​

Leki grzybobójcze lub antybiotyki przyjmowane w czasie krótszym niż tydzień przed zabiegiem.

Skłonność do keloidów.

Hemofilia.

Epilepsja.

Ciąża i karmienie piersią. Nie wykonujemy zabiegów dla pań w ciąży i matek karmiących, nawet za zgodą lekarza. Jeśli chodzi o dzieci, ostrożności nigdy za wiele!

Nosicielstwo wirusa HIV lub aktywna choroba AIDS.

Choroby skóry w obszarze planowanego zabiegu.​

Gorączka, infekcja wirusowa bądź bakteryjna w dniu zabiegu.

ZALETY WIZYTY W PRINCESSE

DOŚWIADCZENIE

Nasza klinika powstała w 2005 roku, co pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie. Wykonaliśmy już ponad 35.000 zabiegów. Nasze metamorfozy są znane jako najbardziej spektakularne w Polsce. Z łatwością wykreujemy dla Ciebie efekty bardzo naturalne lub ekstremalnie wyraziste.

JAKOŚĆ

W Princesse® stosujemy wyłącznie najwyższej jakości preparaty pochodzące wprost od producentów. Wysoką jakość usług potwierdza ponad 800 zgromadzonych na Booksy i na Facebooku opinii klientów, kórych średnia wynosi 5/5.

STANDARYZACJA

W naszych zabiegach stawiamy na ścisłe trzymanie się procedur - niezależnie od tego, którą z naszych lokalizacji wybierzesz, spotkasz się z takimi samymi zaawansowanymi technikami zabiegowymi, co jest zasługą naszego centralnego ośrodka szkoleniowego dla pracowników i bardzo wysokich wymogów kadrowych.

O PRINCESSE®

Klinika Princesse® to nowoczesna placówka medycyny estetycznej i centrum szkoleniowe. Założona została w 2005 roku. Bogate doświadczenie i ponad 35.000 wykonanych dotychczas zabiegów pozwoliło nam na wyselekcjonowanie wyłącznie najlepszych procedur i urządzeń.
W Klinice Princesse® pracuje wysoko wyspecjalizowana kadra lekarska i kosmetologiczna, wciąż doskonaląca swoje umiejętności poprzez udział w seminariach i konferencjach poświęconych praktykowanym przez siebie dziedzinom w Polsce, jak i na całym świecie.
W Princesse® stawiamy na naturalność i perfekcję, a także spektakularne efekty, jakie prezentują modelki i celebrytki. Wychodzimy z założenia, że zabiegi estetyczne nie mają być przebraniem, a podkreśleniem i uwydatnieniem atutów, jakie ma każdy z nas.

TYCH PRODUKTÓW UŻYWAMY

KONTAKT

REZERWACJA ONLINE

Recepcja:

Godziny otwarcia:

Pon-pt: 10.00-18.00
So-nie: nieczynne

 

Nasze Kliniki są przyjazne dla osób niepełnosprawnych.

Adres w Warszawie:

Warszawa, Włochy

ul. Instalatorów 10

02-237 Warszawa

Adres we Wrocławiu:

Wrocław, Krzyki

ul. Rymarska 14

53-206 Wrocław

Adres w Krakowie:

Kraków, Stare Miasto
ul. Józefa Dietla 50/15
31-039 Kraków

Dojazd:

Tramwaje nr 18, 22, 52.

FORMULARZ KONTAKTOWY


    Polityka prywatności