+48 578 364 251

USUWANIE BRODAWEK, PIEPRZYKÓW I ZMIAN

Takie zmiany skórne jak brodawki, kaszaki czy pieprzyki nie zawsze muszą być usuwane ze wskazań medycznych, ale wiele osób decyduje się na ich usunięcie ze względów estetycznych. Wskazaniem do usuwania brodawek czy kaszaków może być nieatrakcyjny wygląd zmiany, a także problematyczna lokalizacja tych zmian. Usunięcie ze wskazań lekarskich dotyczy sytuacji, gdy zmiana wygląda podejrzanie i konieczne jest jej badanie histopatologiczne lub gdy istnieje ryzyko pęknięcia zmiany skórnej, np. kaszaka.
Usuwanie takich zmian skórnych jak kaszaki, pieprzyki czy brodawki może być wykonane na drodze ich wycięcia. Ten prosty zabieg chirurgiczny przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa kilkanaście minut. Usuwana jest zmiana skórna wraz z niewielkim naddatkiem otaczającej ją tkanki. Daje to pewność, że zmiana skórna usunięta zostanie w całości. Jeśli wygląd zmiany budzi jakiekolwiek wątpliwości lekarza, poddawana jest badaniu histopatologicznemu pod mikroskopem. Pieprzyki i brodawki można ponadto usunąć przy pomocy lasera, kierując wiązkę światła na zmianę i wywołując efekt fotokoagulacji. Usuwanie pieprzyków czy usuwanie brodawek laserem trwa kilka minut.

BADANIE HISTOPATOLOGICZNE ZMIANY

Jeżeli zmiana budzi podejrzenie i przypomina zmianę nowotworową, po wycięciu wysyłana jest do laboratorium w celu wykonania badania histopatologicznego pod mikroskopem. Badanie to wyklucza lub potwierdza obecność komórek nowotworowych.

Serdecznie polecam!

Justyna Gradek

EFEKT

Efektem usunięcia kaszaka, brodawki czy pieprzyka jest całkowite pozbycie się niechcianej zmiany skórnej. Zabieg przeprowadzany jest w taki sposób, aby pozostawić jak najmniejszą bliznę. Dodatkową korzyścią w przypadku pieprzyków jest możliwość wykonania badania histopatologicznego wyciętej zmiany, co pozwala na potwierdzenie bądź wyeliminowanie obecności komórek atypowych, w tym nowotworowych. Dzięki usunięciu kaszaka możliwe jest zapobiegniecie jego powiększaniu się i pęknięciu. W ten sposób zminimalizowane zostaje ryzyko zakażenia skóry. Usuwanie brodawek przywraca estetyczny wygląd skóry, podobnie jak usunięcie pieprzyków. W przypadku zabiegu laserowego usuwania brodawek czy pieprzyków usuwana jest wyłącznie zmiana skórna bez naruszenia sąsiadujących tkanek, a działanie lasera nie uszkadza głębszych warstw skóry i nie pozostawia blizn.

ZALETY WIZYTY W PRINCESSE

DOŚWIADCZENIE

Nasza klinika powstała w 2005 roku, co pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie. Wykonaliśmy już ponad 35.000 zabiegów. Nasze metamorfozy są znane jako najbardziej spektakularne w Polsce. Z łatwością wykreujemy dla Ciebie efekty bardzo naturalne lub ekstremalnie wyraziste.

JAKOŚĆ

W Princesse® stosujemy wyłącznie najwyższej jakości preparaty pochodzące wprost od producentów. Wysoką jakość usług potwierdza ponad 800 zgromadzonych na Booksy i na Facebooku opinii klientów, kórych średnia wynosi 5/5.

STANDARYZACJA

W naszych zabiegach stawiamy na ścisłe trzymanie się procedur - niezależnie od tego, którą z naszych lokalizacji wybierzesz, spotkasz się z takimi samymi zaawansowanymi technikami zabiegowymi, co jest zasługą naszego centralnego ośrodka szkoleniowego dla pracowników i bardzo wysokich wymogów kadrowych.

O PRINCESSE®

Klinika Princesse® to nowoczesna placówka medycyny estetycznej i centrum szkoleniowe. Założona została w 2005 roku. Bogate doświadczenie i ponad 35.000 wykonanych dotychczas zabiegów pozwoliło nam na wyselekcjonowanie wyłącznie najlepszych procedur i urządzeń.
W Klinice Princesse® pracuje wysoko wyspecjalizowana kadra lekarska i kosmetologiczna, wciąż doskonaląca swoje umiejętności poprzez udział w seminariach i konferencjach poświęconych praktykowanym przez siebie dziedzinom w Polsce, jak i na całym świecie.
W Princesse® stawiamy na naturalność i perfekcję, a także spektakularne efekty, jakie prezentują modelki i celebrytki. Wychodzimy z założenia, że zabiegi estetyczne nie mają być przebraniem, a podkreśleniem i uwydatnieniem atutów, jakie ma każdy z nas.

TYCH PRODUKTÓW UŻYWAMY

KONTAKT

REZERWACJA ONLINE

Recepcja:

Godziny otwarcia:

Pon-pt: 10.00-18.00
So-nie: nieczynne

 

Nasze Kliniki są przyjazne dla osób niepełnosprawnych.

Adres w Warszawie:

Warszawa, Włochy

ul. Instalatorów 10

02-237 Warszawa

Adres we Wrocławiu:

Wrocław, Krzyki

ul. Rymarska 14

53-206 Wrocław

Adres w Krakowie:

Kraków, Stare Miasto
ul. Józefa Dietla 50/15
31-039 Kraków

Dojazd:

Tramwaje nr 18, 22, 52.

FORMULARZ KONTAKTOWY


    Polityka prywatności