+48 578 364 251

LASEROWE WYBIELANIE OKOLIC INTYMNYCH

Miejsca intymne takie jak wargi sromowe, odbyt czy moszna można rozjaśnić przy pomocy lasera. Zazwyczaj wykorzystywany jest frakcyjny laser CO2 lub laser neodymowo-yagowy Q-Switch. Efektem zabiegu jest nie tylko wybielanie warg sromowych, ale także odmłodzenie okolic intymnych, ich ujędrnienie i odmłodzenie.
Wybielanie genitaliów z wykorzystaniem lasera polega na poddaniu okolic intymnych działaniu wiązki lasera. Światło emitowane przez laser pochłaniane jest przez barwnik skóry – melaninę. Generowane jest zjawisko fototermiczne – barwnik ulega podgrzaniu i rozpadowi, po czym usuwany jest z organizmu. Ponadto działanie lasera umożliwia ujędrnienie skóry. Przed zabiegiem wymagana jest konsultacja z lekarzem, konieczne jest także usunięcie owłosienia ze skóry poddawanej działaniu lasera. Zabieg polega na przykładaniu głowicy do skóry poddawanej zabiegowi i wysyłaniu impulsów świetlnych. Procedura trwa kilkanaście minut i jest bezbolesna dzięki zastosowaniu silnego kremu znieczulającego. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu, w razie konieczności zabieg może być powtórzony 3-4 razy.

JAKIE EFEKTY MOŻNA UZYSKAĆ?

Podstawowym działaniem lasera, którym traktowane są okolice intymne jest rozjaśnienie skóry. Warto podkreślić, że ciemniejsze zabarwienie skóry w okolicy krocza i odbytu jest sprawą naturalną, a z wiekiem takie zabarwienie skóry może się pogłębiać. Przyczyną ciemnienia skóry mogą być także zmiany hormonalne, niektóre schorzenia, ponadto nie bez znaczenia są indywidualne predyspozycje genetyczne. Jednak dla wielu osób jest to krępująca kwestia – stąd decyzja o wykonaniu zabiegu laserowego rozjaśniania okolic intymnych. Dzięki poddaniu skóry działaniu lasera możliwe jest przywrócenie jednolitego kolorytu i rozjaśnienie ciemniejszego odcienia skóry. Poza rozjaśnieniem, skóra staje się bardziej jędrna i wygładzona – to konsekwencja wystąpienia reakcji fototermicznej i pobudzenia syntezy włókien kolagenowych. Ostatecznie dzięki wykorzystaniu lasera możliwa jest kompleksowa rewitalizacja okolic intymnych, ich odmłodzenie i ujędrnienie. Dodatkową korzyścią jest zwiększenie pewności siebie i pozbycie się kompleksów, co może przełożyć się na poprawę jakości życia seksualnego.
Czas utrzymywania się efektów wybielenia jest kwestią indywidualną. U niektórych osób może ponownie dojść do zaciemnienia okolic intymnych, co może być konsekwencją nadprodukcji melaniny na przykład w odpowiedzi na zaburzenia hormonalne czy stosowanie niektórych leków. Wówczas wskazane jest powtórzenie serii zabiegów. Nie zmienia to faktu, że laserowe rozjaśnianie warg sromowych i odbytu uznawane jest za najskuteczniejszy zabieg tego typu. Inne alternatywy, takie jak stosowanie kremów rozjaśniających nie pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów, a dodatkowo wymagają stałego stosowania. Odradzane jest także rozjaśnianie okolic intymnych domowymi metodami. Podczas stosowania takiej metody istnieje ryzyko podrażnienia delikatnych okolic intymnych, a efekty są znikome. Z kolei w przypadku lasera podrażnienie skóry jest niewielkie i ustępuje samoistnie w przeciągu kilku dni po zabiegu.

Serdecznie polecam!

Justyna Gradek

PROCEDURA

Podczas konsultacji omawiany jest oczekiwany efekt i dobierana jest najlepsza dla danego Pacjenta metoda. Przed zabiegiem nakładana jest maść znieczulająca, która znacznie redukuje odczucia bólowe,  zabieg jest więc praktycznie bezbolesny. Lekarz poddaje działaniu lasera okolice wymagające rozjaśnienia.

EFEKT

Laser zapewnia efekt wybielenia okolic intymnych – odbytu, moszny lub warg sromowych większych. Skóra jest zauważalnie jaśniejsza, o wyrównanym kolorycie. Laseroterapia okolic intymnych umożliwia nie tylko ich rozjaśnienie, ale także rewitalizację. Ujednolicony koloryt w parze z wygładzeniem skóry i jej ujędrnieniem sprawiają, że okolice intymne wyglądają znacznie młodziej. Efekty zauważalne są natychmiast po wykonaniu zabiegu. Niekiedy konieczne może być powtórzenie procedury jeszcze dwukrotnie lub trzykrotnie – wszystko zależy od wyjściowej kondycji skóry i oczekiwanych efektów.
Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i podrażniona, a proces gojenia trwa około tygodnia. W tym czasie należy unikać podrażnień skóry, gorących kąpieli, korzystania z sauny czy basenu. Ponadto należ powstrzymać się od współżycia.

PRZYGOTOWANIE

Zabieg nie wymaga wielu przygotowań.

24 godziny przed zabiegiem nie spożywaj alkoholu, kofeiny i środków odurzających.

Na zabieg przyjdź z wydepilowanymi miejscami intymnymi.

REKONWALESCENCJA

Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie, podrażnienie i lekka opuchlizna. Objawy te ustępują w ciągu tygodnia i wtedy można też podjąć współżycie seksualne.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazania do botoksu nie są liczne, jednak należy ich przestrzegać. Poniżej znajdziesz najważniejsze z nich.

Cukrzyca.

Zaawansowana cukrzyca jest stanem, w którym utrudnione jest gojenie ran. Leczona i kontrolowana cukrzyca nie stanowi jednak problemu. Jeżeli cierpisz na cukrzycę, poproś swojego lekarza o pisemną zgodę na wykonanie zabiegu medycyny estetycznej i przedstaw nam ją w dniu zabiegu.

Aktywna choroba nowotworowa.

Choroba nowotworowa, która wystąpiła w czasie krótszym, niż 5 lat poprzedzających zabieg.

Chemio i radioterapia.

Choroby autoimmunologiczne oprócz chorób tarczycy, bielactwa nabytego i łysienia plackowatego. Przykładowo do chorób tych należą łuszczyca, reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń, miastenia, stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne, sarkoidoza, choroba Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego.​

Leki sterydowe oprócz leków na astmę i sterydów wziewnych przyjmowane w czasie krótszym niż miesiąc przed planowanym zabiegiem.​

Leki grzybobójcze lub antybiotyki przyjmowane w czasie krótszym niż tydzień przed zabiegiem.​

Epilepsja.

Ciąża i karmienie piersią. Nie wykonujemy zabiegów dla pań w ciąży i matek karmiących, nawet za zgodą lekarza. Jeśli chodzi o dzieci, ostrożności nigdy za wiele!​

Choroby skóry w obszarze planowanego zabiegu.​

Gorączka, infekcja wirusowa bądź bakteryjna w dniu zabiegu.

ZALETY WIZYTY W PRINCESSE

DOŚWIADCZENIE

Nasza klinika powstała w 2005 roku, co pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie. Wykonaliśmy już ponad 35.000 zabiegów. Nasze metamorfozy są znane jako najbardziej spektakularne w Polsce. Z łatwością wykreujemy dla Ciebie efekty bardzo naturalne lub ekstremalnie wyraziste.

JAKOŚĆ

W Princesse® stosujemy wyłącznie najwyższej jakości preparaty pochodzące wprost od producentów. Wysoką jakość usług potwierdza ponad 800 zgromadzonych na Booksy i na Facebooku opinii klientów, kórych średnia wynosi 5/5.

STANDARYZACJA

W naszych zabiegach stawiamy na ścisłe trzymanie się procedur - niezależnie od tego, którą z naszych lokalizacji wybierzesz, spotkasz się z takimi samymi zaawansowanymi technikami zabiegowymi, co jest zasługą naszego centralnego ośrodka szkoleniowego dla pracowników i bardzo wysokich wymogów kadrowych.

O PRINCESSE®

Klinika Princesse® to nowoczesna placówka medycyny estetycznej i centrum szkoleniowe. Założona została w 2005 roku. Bogate doświadczenie i ponad 35.000 wykonanych dotychczas zabiegów pozwoliło nam na wyselekcjonowanie wyłącznie najlepszych procedur i urządzeń.
W Klinice Princesse® pracuje wysoko wyspecjalizowana kadra lekarska i kosmetologiczna, wciąż doskonaląca swoje umiejętności poprzez udział w seminariach i konferencjach poświęconych praktykowanym przez siebie dziedzinom w Polsce, jak i na całym świecie.
W Princesse® stawiamy na naturalność i perfekcję, a także spektakularne efekty, jakie prezentują modelki i celebrytki. Wychodzimy z założenia, że zabiegi estetyczne nie mają być przebraniem, a podkreśleniem i uwydatnieniem atutów, jakie ma każdy z nas.

TYCH PRODUKTÓW UŻYWAMY

KONTAKT

REZERWACJA ONLINE

Recepcja:

Godziny otwarcia:

Pon-pt: 10.00-18.00
So-nie: nieczynne

 

Nasze Kliniki są przyjazne dla osób niepełnosprawnych.

Adres w Warszawie:

Warszawa, Włochy

ul. Instalatorów 10

02-237 Warszawa

Adres we Wrocławiu:

Wrocław, Krzyki

ul. Rymarska 14

53-206 Wrocław

Adres w Krakowie:

Kraków, Stare Miasto
ul. Józefa Dietla 50/15
31-039 Kraków

Dojazd:

Tramwaje nr 18, 22, 52.

FORMULARZ KONTAKTOWY


    Polityka prywatności